Syndrom chřadnutí AIDS: Symptomy, stravě, procedury, Příčiny

AIDS plýtvání syndromu dochází, když máte AIDS a ztratí alespoň 10% své tělesné hmotnosti – zejména svaly. Můžete mít také nejméně 30 dnů průjmu nebo extrémní slabost a horečka, která není v souvislosti s infekcí. Nikoli konkrétní nemoc, AIDS plýtvání syndrom je špatně chápán stav AIDS (syndrom získaného selhání imunity). To je méně časté než v minulosti, a to díky HIV (virus lidské imunodeficience), s názvem léky HAART. Ale je to stále významnou hrozbou. To zvyšuje riziko oportunních infekcí, demencí a smrtí. Dokonce i úbytek hmotnosti o 5% může zvýšit těchto rizik. Nicméně, můžete si vzít několik kroků ke snížení rizika.

Číslo 1 příčinou plýtvání syndromu AIDS se nebere HAART léky. Pokud máte AIDS, mohou tyto faktory společně pracovat na podporu hubnutí a plýtvání syndrom

Ne jíst dost. Může být obtížné získat adekvátní výživu z důvodů, jako jsou tyto

Nepohlcuje živiny dobře. K tomu může dojít, protože

Změny v metabolismu. Tato situace může nastat z mnoha důvodů.

Diagnostikovat chřadnutí syndrom AIDS, bude lékař brát historii, kladení otázek, například o své stravě, léků užíváte, a zda jste v depresi.

Kromě toho může být nutné test složení těla vyhodnotit make-up tkání v těle. Měli byste mít to dělá v centru, který má zkušenosti s AIDS plýtvání syndromu. Bioelektrické impedance (BIA) je příkladem tohoto druhu testu. Měří svalové hmoty. I když jste vleže, někdo se týká elektrody, aby vaše tělo. Odolnost vůči bezbolestný elektrický signál se měří, jak to cestuje přes sval vašeho těla a tuků.

Můžete mít také testy k identifikaci problémů s vstřebávání živin.