srdce-zdravý životní styl

Není kouření je důležitou součástí srdce-zdravý životní styl. Srdce-zdravý životní styl zahrnuje také srdce zdravé výživy a udržení zdravé hmotnosti a fyzické aktivitě.

Váš lékař může doporučit srdce zdravé výživy, která by měla zahrnovat

Když po dietu srdce zdravé, měli byste se vyhnout jíst

Heart-zdravé výživy

Dva živin ve stravě, aby hladina cholesterolu v krvi stoupat

Udržovat si zdravou váhu

Nasycených tuků zvýší vaše hladina cholesterolu v krvi víc než cokoli jiného ve vaší stravě. Když budete postupovat stravovací plán srdce zdravé, pouze 5 procent na 6 procent svého denního kalorií by mělo pocházet z nasycených tuků. Etikety na potravinách seznam množství nasycených tuků. Které vám pomohou zůstat na trati, zde jsou některé příklady

Snažte se jíst ne více než

1200 kalorií denně

8 gramů nasycených tuků den

1500 kalorií denně

10 g nasycených tuků den

1800 kalorií denně

12 g nasycených tuků den

2000 kalorií denně

13 g nasycených tuků den

2500 kalorií denně

17 gramů nasycených tuků den

Ne všechny tuky jsou špatné. Mononenasycené a polynenasycené tuky skutečně pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi. Některé zdroje mononenasycených a polynenasycených tuků jsou

Snažte se omezit množství sodíku, které jíte. To znamená, výběru a přípravě potraviny, které jsou nižší v soli a sodíku. Zkuste použít nízkým obsahem sodíku a “žádná přidaná sůl” potraviny a koření u stolu nebo při vaření. Etikety na potravinách ti, co byste měli vědět o výběru potravin, které jsou nižší obsah sodíku. Snažte se jíst více než 2300 miligramů sodíku denně. Pokud máte vysoký krevní tlak, může být nutné omezit příjem sodíku ještě více.

Váš lékař může doporučit dietního přístupy k zastavení hypertenze (DASH) stravovací plán, pokud máte vysoký krevní tlak. DASH stravovací plán se zaměřuje na ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků a dalších potravin, které jsou zdravé srdce a nízký obsah tuku, cholesterolu a sodíku a soli.

DASH stravovací plán je dobré srdce zdravé stravovací plán, a to i pro ty, kteří nemají vysoký krevní tlak. Více informací o DASH.

Fyzická aktivita

Pokud pijete alkohol, učiňte tak s mírou. Příliš mnoho alkoholu může zvyšovat krevní tlak a triglyceridů, což je druh tuku v krvi. Alkohol také přidává kalorie navíc, což může způsobit přibývání na váze.

Muži by měli mít více než dva alkoholické nápoje s obsahem alkoholu denně. Ženy by měly mít více než jeden nápoj s obsahem alkoholu denně. Jeden nápoj je

Udržování zdravé tělesné hmotnosti je důležité pro celkové zdraví a může snížit riziko ischemické choroby srdeční. Usilovat o zdravou váhu postupem podle stravovací plán srdce zdravé a udržení fyzicky aktivní.

Znát svůj index tělesné hmotnosti (BMI) vám pomůže zjistit, jestli jste si zdravou váhu ve vztahu k vaší výšce a dává odhad vašeho celkového tělesného tuku. Chcete-li zjistit svůj BMI, podívejte se na on-line BMI Calculator na theernment webových stránkách nebo se poraďte se svým lékařem. BMI

Obecným cílem zaměřit se na je BMI nižší než 25. Váš lékař nebo zdravotní péče poskytovatele vám pomůže nastavit vhodnou BMI cíl.

Měřicí obvod pasu pomáhá obrazovku možných zdravotních rizik. Pokud je většina vašich tuku kolem pasu, spíše než na svých bocích, jste na vyšší riziko srdečních onemocnění a diabetu 2. typu. Toto riziko může být vysoké s velikostí pasu, která je větší než 35 palců pro ženy nebo větší než 40 palců pro muže. Chcete-li se dozvědět, jak měřit pasu, navštívit Posuzování svoji váhu a zdravotní riziko.

Pokud máte nadváhu nebo jsou obézní, se snaží zhubnout. Ztráta jen 3 procenta až pět procent z vaší aktuální hmotnosti může snížit triglyceridy, hladinu glukózy v krvi, a riziko vzniku diabetu 2. typu. Větší množství hubnutí může zlepšit měření krevního tlaku, nižší hladinu LDL cholesterolu, a zvyšují hladinu HDL cholesterolu.

Rutinní fyzická aktivita může snížit mnoha rizikových faktorů ischemické choroby srdeční, včetně LDL ( “špatného”) cholesterolu, vysoký krevní tlak, a nadváhy. Fyzická aktivita může také snížit riziko diabetu a zvýšit svou HDL ( “hodného”) cholesterolu, který pomáhá předcházet onemocnění věnčitých tepen.

Každý by se měl snažit podílet se na středně-intenzity aerobní cvičení alespoň 2 hodiny a 30 minut týdně nebo intenzivní aerobní cvičení po dobu 1 hodiny a 15 minut týdně. Aerobní cvičení, jako je rychlá chůze, je jakékoliv cvičení, ve kterém vaše srdce bije rychleji a použít více kyslíku, než je obvyklé. Čím jste aktivnější, tím více budete mít prospěch. Podílet se na aerobní cvičení po dobu alespoň 10 minut při rozšířil po celý týden.

Více informací o fyzické aktivitě na

Promluvte si se svým lékařem, než začnete nový cvičební plán. Zeptejte se svého lékaře, kolik a jaké typy fyzické aktivity jsou pro vás bezpečné.

Eileen byl dva-pack-a-day kuřák po dobu 28 let. Když se snášel infarkt, chirurg otevřel její hrudník a našel 98 procent blokádu a její tepny rozpadl. Eileen se nedotkl cigaretu od té doby. Ischemická choroba srdeční je možné předejít, a každá žena má pravomoc snížit její rizikové faktory. Pro Eileen, každý den tráví – jako dobrovolný hasič a EMT, a se svým synem a vnuků – je dar.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

To se zabývá Exome projekt sekvenčního zpracování na NHLBI je. Umožněno zotavení a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, tento projekt za předpokladu, šest ocenění na pěti akademických institucemi s cílem identifikovat genetické spojení do srdce, plic a onemocnění krve. Jednotlivé studie se bude zabývat zásadní zdravotní problémy, jako je srdeční infarkt, mrtvice, COPD (chronická obstrukční plicní nemoc), vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, nadváha a obezita a další.

Každá žena má svůj příběh a moc podniknout kroky k ochraně svého zdraví srdce. Podělte se o svůj příběh s ostatními ženami na Facebooku.

Srdce Pravda kampaň nabízí celou řadu hygienických prostředků pomoci vzdělávat ženy a zdravotníků o ženské onemocnění srdce.