Směrnice Advance a End of Life rozhodnutí: Existuje Spolkový A o délce asi směrnic Advance?

Ano, zákon o pacienta sebeurčení (PSDA) je federální zákon týkající se směrnic předem. To vyžaduje zdravotnické zařízení, které přijímají Medicaid a Medicare fondy budou mít zavedeny postupy pro nakládání s pokyny předem pacientů, a říci pacientům při příjmu o jejich právech v rámci státního práva k použití směrnic předem. PSDA nestanovuje normy pro to, co předem směrnic musí sa; nevyžaduje základní vybavení s cílem poskytnout Závazný pokyn pro formu; a nevyžaduje, aby byli lidé směrnic předem. Spíše PSDA záměrem je, aby si lidé vědomi svých práv.

Společná komise pro akreditaci zdravotnických organizací (JCAHO) hodnotí a akredituje téměř 19.000 zdravotnických organizací a programů ve Spojených státech. Nezávislý, ne-pro-organizace zisku, JCAHO vyvinula standardy pro dokumentaci přání pacienta ohledně směrnic záloh, které se vztahují na drtivou většinu zdravotnických zařízeních.

Tím, Jennifer Warnes; Spíše než nechat strach a úzkost omezit své životní volby a nechat ve slepé koleji, říkají odborníci se můžete podívat na krizi středního věku jako příležitost k osobnímu růstu; Linda Sapadin, autor mistra vaše obavy: Jak Otoč své starosti a dostat se na svůj život, doporučuje tyto kroky pro používání krize středního věku ke svému advantag; Udělat jednu věc gutsy. Udělejte něco přes nepříjemný pocit nebo strach o tom. “To je jeden způsob, jak se pohybovat mimo vaše pohodlí …

Za určitých státních zákonů, Závazný pokyn pokynů odmítnout léčbu nebude možné plnit zatímco žena je těhotná. Pokud si přejete, aby vaše směrnic předem aplikovat v průběhu těhotenství, budete zlepšit své šance mít toto přání poctil, když nezajistila to, uvedením přání jasně.

Některé státy dovolí vám ukázat svá přání ohledně dárcovství orgánů. V těch státech, které nejsou konkrétně řeší problematiku dárcovství orgánů, můžete uvést vaše přání ve své směrnici předem. Nicméně, měli byste zvážit vyjádřit své přání prostřednictvím formuláře určeného k tomuto účelu. Také byste měli mít jistotu, aby vaše rodina vědomi svých přání. Vzhledem k tomu, směrnice záloha a autorita svého agenta technicky zaniká vaší smrti, měli byste svá přání o kremaci nebo pohřeb do své rodiny nebo vykonavatel svém panství.

 z Národního hospicové a paliativní péče organizace