příznaky albinismus

Pihy, mateřská znaménka, s nebo bez pigmentu – molů bez pigmentu jsou obecně růžově zbarvené, Velká piha-jako skvrny (lentigines), schopnost opálení

Kůže

Vlasy

Známky albinismus jsou obvykle, ale ne vždy, patrné v osobě jeho pleti, vlasů a očí barvy. Nicméně, všichni lidé s problematikou zkušenosti poruchy zraku.

Barva očí

I když je nejznámější forma výsledků albinismus v bílé vlasy a narůžovělou kůži, zbarvení kůže (pigmentace) se může pohybovat od bílé až po hnědou, a může být téměř stejná jako u rodičů nebo sourozenců bez albinismus.

Vidění

Pro některé lidi s albinism, kožní pigmentace nikdy nemění. Pro ostatní produkce melaninu může začít nebo zvýšit během dětství a dospívání, což má za následek mírné změny pigmentace. Díky pobytu na slunci, někteří lidé se mohou vyvinout

Barva vlasů může pohybovat od velmi bílé až po hnědou. Lidé afrického nebo asijského původu, kteří mají albinismus může mít barvu vlasů, který je žlutý, načervenalý nebo hnědé. Barva vlasů může také ztmavnout od rané dospělosti.

Barva očí může být v rozsahu od velmi světle modré až po hnědou a může se měnit s věkem.

Nedostatek pigmentu v barevné části oka (duhovky) činí poněkud průsvitná. To znamená, že duhovky nemůže zcela blokovat světla do oka. Z tohoto důvodu velmi světlých očí se může objevit červené v nějakém osvětlení. K tomu dochází proto, že jste viděli světlo odražené od zadní části oka a předávání zpět přes duhovku opět – podobně jako červených očí, ke kterému dochází ve flash fotografii.

Kdy navštívit lékaře

Známky a příznaky spojené s albinism funkci oka zahrnují

Pokud vaše dítě chybí pigment v jeho nebo její vlasy nebo kůži při narození, která se dotýká řas a obočí – jak tomu často bývá u kojenců s albinism – Váš lékař bude pravděpodobně objednat oční vyšetření a pozorně sledovat případné změny v pigmentaci vašeho dítěte.

U některých kojenců, prvním příznakem albinismus je špatná vizuální sledování. To může být následován na 3 až 4 měsíců věku rychlým zpětným sem a tam posun (nystagmus) v očích. Pokud budete dodržovat tyto příznaky ve své dítě, poraďte se s lékařem.

pokud vaše dítě s albinismus prožívá časté krvácení z nosu, modřiny nebo chronické infekce, kontaktujte svého lékaře. Tyto příznaky mohou signalizovat přítomnost Hermansky-Pudlak nebo Chediak-Higashi syndromů, které jsou vzácné, ale vážné genetické poruchy.

Rychlý pohyb nedobrovolné back-a-dále očí (nystagmus); Neschopnost obou očí zůstat zaměřena na stejném místě nebo se pohybují společně (strabismu), extrémní krátkozrakost nebo dalekozrakost, citlivost na světlo (photophobia); vybočení z čelního povrchu oka nebo čočky uvnitř oka (astigmatismus), který způsobuje rozmazané vidění