Přijetí: Vaše zdraví a pohoda

Vaše rozhodnutí přijmout může být ovlivněna nebo ovlivněny vaší anamnézy, včetně veškerých pokusů založit rodinu. Jakékoliv přijetí agentura bude brát v úvahu své zdraví a potřeby, pokud má za to, ať už jsou vhodné pro být schváleny jako adoptivní rodiče.

Existuje celá řada dobrých důvodů, proč lidé mohou vybrat a přijmout, jako je svobodný a chce dát dítěti domů, bytí v stejného pohlaví páru, nebo zvolila sourozence pro existující biologické dítě místo porodu znovu.

Mnoho párů přijít na přijetí, protože nebyli schopni počít dítě. Se snaží počít dítě po delší časové období, neúspěšně, má velký emocionální dopad. V této situaci je důležité, abyste se smířit s tím, že nemůžete otěhotnět před zahájením procesu přijetí.

Každý je jiný, ale proces připustit, že nemůžete otěhotnět může obsahovat vlastní období smutku a ztráty. Ačkoli přijetí je dobrý způsob, jak budovat rodinu, to je velmi odlišný druh rodičovství.

Neplodnost a přijetí

Pokud jste byli podstupujících léčbu neplodnosti, jako je IVF, většina adopční agentury za normálních okolností očekávat, že to skončilo před použitím přijmout. Většina agentur raději budete čekat několik měsíců mezi končí léčba a formálně nanášení, které mají být schváleny jako adoptivních rodičů. Můžete zkontrolovat s jednotlivými agenturami, co jejich politiky jsou.

Ačkoli toto zpoždění může cítit frustrující, můžete použít tento čas na přípravu. Například si můžete přečíst v otázkách přijetí a slyšet od jiných adoptivních rodičů v různých fázích procesu. Můžete se také zúčastnit místních informačních přijetí večery a požádat přátele a rodinu, pokud můžete trávit čas se svými dětmi.

Promluvte si se svým partnerem, blízkými přáteli a rodinou o své myšlenky a pocity. To je dobrá praxe, a to jak v procesu přijetí samotného, ​​tak i pro zvládání lépe, když máte děti umístěny s vámi.

Možná budete chtít přihlásit k přijetí britských dětí, kteří čekají, která se vyznačuje děti, které čekají která mají být přijata, a začít zvažovat, jak byste mateřské děti s různými potřebami.

Neplodnosti Síť má stránku listech na podporu rodin, které se zabývají neplodnosti a hledat jiné způsoby, jak mají děti, včetně IVF, surrogacy a přijetí.

V rámci procesu posuzování přijetí, potenciálních adoptivních musí mít komplexní posouzení svého zdravotního stavu. Adopční agentury je třeba zkontrolovat, zda existují nějaké fyzické či duševní zdravotní problémy, které by mohly ovlivnit vaši schopnost poskytovat bezpečné, stabilní a milující domov, dokud dítě dosáhne dospělosti a ideálně mimo ni.

Vaše hodnocení zdravotního přijetí

Váš lékařská zpráva bude prováděna lékařem, který se obvykle účtovat za to. Doporučená poplatek činí 73,86 £ za pečovatele, ale to se může lišit od lékaře praktik. V některých případech bude vaše přijetí agentura pokrytí nákladů na poplatku, ale v jiných, můžete očekávat, že zaplatí.

Váš zdravotnický bude trvat až jednu hodinu a bude zahrnovat následující oblasti

Ženy mohou mít také kontrolovat jejich prsa, zatímco muži mohou mít své genitálie se kontroluje obsah časné příznaky rakoviny nebo jiných závažných podmínek. Zda se tak stane, nebo ne, může záviset na vaší rodinné historie. Mnozí lékaři již zkoumat prsa, ale diskutovat o “vědomí” prsu u žen místo.

lékařský poradce přijetí agentury přezkoumá všechny informace ve své lékařské zprávy, a mohou kontaktovat ostatní zdravotníky, pro další informace nebo názory, s vaším souhlasem. Lékařský poradce učiní doporučení pro agenturu o jakémkoli možném ohrožení vaší současné nebo budoucí zdravotní stav a to, co by agentura mohla dělat, aby ho podpořili, po zvážení

Vaše historie zdraví; přezkoumání vašeho životního stylu, vaše rodinnou anamnézu, kompletní fyzikální vyšetření včetně vaší výšky, hmotnosti a krevní tlak

Zatímco je adoptivním rodičem přináší mnoho odměn, obtíže zapojené do rodičovských dětí s komplexními potřebami mohou také vybírat svou daň na vás a vašich vztazích. Prvních pár měsíců po umístění může být čas radosti, ale může mít také pocity viny, strachu a deprese. Nezapomeňte, že jste nový rodič – nebo nové rodičovství toto dítě – a objevily se na obrovskou výzvu.

Být adoptivním rodičem

Profesor Peter Fonagy, výkonný ředitel Anna Freud Centre, říká: “Je důležité, aby spravovat vaše očekávání, pokud jde o váš vztah se svým adoptovaným dítětem a být trochu trpěliví, protože adoptované děti jsou obzvláště citlivé na jejich prostředí jim. Všimněte si, když se začnete cítit netrpělivost, frustrace, stres či zklamání.

“Poznejte své dítě, je velmi realistický, být opravdu upřímný o svých pocitech a psát deník,” radí.

Možná zjistíte, že je užitečné se podělit o své skutečné pocity s ostatními – rodinou, blízkými přáteli a dalšími adoptivní rodiče. Je také důležité, aby si nějaký čas pryč od vašeho dítěte, aby odpočinout a být re-pod napětím.

Přijetí UK fórum umožňuje budoucí osvojitelé a adoptivní rodiče sdílet znalosti a podporovat se navzájem. Charita také provozuje svépomocné skupiny v celé Velké Británii pro všechny členy, které nabízejí příležitost setkat se, podíl podpory a navazovat přátelství s jinými adoptivních rodičů ve vaší oblasti, a to prostřednictvím akcí, jako jsou večerních besed, kávu ráno, společenských akcí a Family Fun dnů.

Přijetí UK také poskytuje “buddy” schéma, které dává nové adoptivních rodičů možnost hovořit one-to-one se zkušeným osvojitelem.

Přečtěte Sally a zkušenosti Ondřeje o adopci dětí z péče o ně a jejich tipy na dalších adoptivních rodičů.

Stáhněte si tyto přijetím UK factsheets pro vás a vaši rodinu a přátele

Více informací

Navštívit Choices Toto fórum je Moodzone pro podporu, pokud se cítíte dolů, včetně bezplatných průvodců duševní pohody audio.

31/10 /

31/10 /

služby

Umístění

Váš životní styl. To bude zahrnovat svůj jídelníček, váha, kolik cvičíte, kolik alkoholu pijete a zda jste kouřit. Současné vedení říká, například, že žádné děti mladší pěti, nebo děti každého věku s dýchací problémy, jako je astma, by měly být umístěny v domácnosti kuřáků,. Ať už máte zdravotní postižení. Být tělesně postižené není nutně překážkou pro přijetí. Agentury mohou uznat, že dospělí se zdravotním postižením mohly mít jedinečnou možnost nahlédnout do výzvy, jimž čelí dětí v dětských domovech, kteří se mohou cítit, že jsou “jiný”, nebo kteří mohou mít i zdravotní postižení. Přijetí UK má fórum pro zdravotně postižené adoptivních rodičů;. Jakékoliv otázky duševního zdraví. Duševní zdravotní problémy jsou pečlivě zvážit a, stejně jako fyzické zdravotních problémů, ne nutně někoho nevhodné, aby přijaly.

Zjistit o přijetí či podporou dětí do péče, včetně zlepšení možností a procesu přijímání

Nový otec Andrew hovoří o přijímání svých dvou-letého syna a akcie tipy pro ostatní adoptivních rodičů

Služby ve vašem okolí

Zjistěte si, co finanční podporu a služby můžete očekávat, že pomohou s jakýmikoliv zvláštními nebo dalšími potřebami vaše adoptované dítě může mít

Podporovat perspektivní osvojitelé s novým umístěním (PDF, 558kb); postadopční deprese (PDF, 676 KB)

Fakta o stejného pohlaví rodičovství přes oplodnění, náhradní mateřství nebo osvojení

problémy s plodností může nechat emočně vyčerpaný. Zjistěte, jak získat podporu

Pět tipů, jak zvýšit vaši náladu a pomůže cítit šťastnější

Osm Moodzone duševní pohody audioprůvodce, které vám pomohou lépe pochopit problémy, které mohou být čelí ve svém životě

Přijímání nebo podporu dítěte do péče

Andrew příběh: “Přijali jsme po IVF

Co po přijetí podpory můžeme dostat?

Mít děti, pokud jste gay

Podpora Máte-li problémy s plodností

Jak být šťastný

Volný audio vede ke zvýšení vaší náladě

Duševní a emocionální zdraví: mluví terapie