Nový rok, nový cvičení

Jako každý, kdo někdy sledoval novoroční den infomercial vám říci, to je období, kdy nové cvičební trendy ve středu pozornosti. A letos, experti říkají, zkoumá tyto nové trendy cvičení může být snazší než kdy předtím.

“Mnoho z nejpopulárnějších nové cvičební trendy jdou vpřed v roce 2008 jsou zaměřeny na řešení nejen našich reálných potřeb, ale také naše omezení, včetně času a peněz,” říká certifikovaný osobní trenér Sue Fleming, tvůrce série Buff fitness DVD a ředitel BuffFitness.

Fleming říká, že jedna věc, kterou budeme určitě vidět více z roku 2008 je v provozu 24 hodin fitness centrech. Stejně jako open-all-noční prádelny, tyto do-it-yourself tréninku center, aby bylo možné uplatnit kdykoliv během dne nebo v noci.

Ale co když budete potřebovat nějakou pomoc dostat fit? No, je tu nový trend cvičení i pro vás. Walter Thompson, PhD, profesor na Georgia State University a mluvčí College of Sports Medicine, říká, že trend směřuje k vytváření více a lépe vycvičení fitness profesionálů.

“Jedním z nových cvičení trend lze očekávat, že v roce 2008 – a v dalších letech – je zdraví a fitness odborníci jsou potřebná k dosažení vyšší úrovně vzdělávání a certifikaci, což je něco, co bude mít prospěch každý se snaží zvýšit jejich úroveň fyzické zdatnosti, od začátečníků až po jasnou pRO, “říká Thompson, autor Worldwide Survey of Fitness Trendy 2008, která byla zveřejněna v College of Sports Medicine své zdraví a fitness věstníku.

To také znamená, že tam bude více trenérů, kteří jsou vzdělaní na koučování lidí s omezením, ať už v souvislosti s věkem, důsledkem chronického onemocnění nebo jiných faktorů, Thompson říká.

Ale to všechno, experti říkají, že je jen špičkou ledovce. Thompson, Fleming a Fabio Comana, MA, MS, výzkumník z Rady na cvičení (ACE), pomohl zaměřit se na osmi špičkových cvičení trendů pro rok. Tady je to, co musel říci

Pokud jste si mysleli, osobní trenéři byly určeny pouze pro Hollywood typy, zamyslete se znovu. Všechny tři odborníci, kteří mluvili se dohodli, že v tomto roce, stále více lidí se bude snažit výhody osobního výuky.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …