enzymu (ACE) inhibitory enzymu konvertujícího

Inhibitory ACE léčbě různých stavů, jako je vysoký krevní tlak, sklerodermie a migrény. Zjistěte více o této třídě léků.

enzymu (ACE) inhibitory enzymu konvertujícího pomoci uvolnit cévy. ACE inhibitory zabránit enzym v těle ve výrobě angiotensin II, což je látka v těle, která zužuje krevní cévy a uvolňuje hormony, které mohou zvyšovat krevní tlak. Toto zúžení může způsobit vysoký krevní tlak a nutí srdce pracovat usilovněji.

Mnoho ACE inhibitory jsou k dispozici. Který z nich je pro vás nejlepší, závisí na vašem zdravotním stavu a léčeného stavu. Lidé s chronickým onemocněním ledvin, může mít prospěch z ACE inhibitor, jako jednu ze svých léků. Černé a starší lidé reagují hůře na ACE inhibitory, než dělat bílé a mladší lidi.

Mezi příklady inhibitorů ACE patří

Lékaři předepisují ACE inhibitory k prevenci, léčbě nebo zlepšení symptomů v podmínkách, jako je

Lékař může předepsat jiných léčiv na ACE inhibitory, jako je diuretikum nebo blokátory kalciových kanálů, jako součást léčby vysokého krevního tlaku. ACE inhibitory jsou obvykle užívá jednou denně.

Lékaři často předepisují ACE inhibitory, protože nemají často způsobují vedlejší účinky.

Možné ACE inhibitory nežádoucí účinky zahrnují

Ve vzácných případech – ale častěji u černých lidí a u kuřáků – ACE inhibitory mohou způsobit, že některé oblasti tkání bobtnat (angioedém). V případě, že se vyskytuje v krku, otok může být život ohrožující.

Nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), jako je ibuprofen (Advil, Motrin IB, ostatní) a naproxen sodný (Aleve), snížit účinnost ACE inhibitory. Užívání občas dávku těchto léků by se neměla měnit účinnost vašich ACE inhibitoru, ale poraďte se se svým lékařem, pokud budete pravidelně užívat NSAID.

Vzhledem k tomu, ACE inhibitory mohou způsobit vrozené vady, poraďte se se svým lékařem o dalších možnostech k léčbě krevního tlaku, pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět.

navštivte svého lékaře