Dospělý sarkom měkkých tkání Léčba (PDQ®): Léčba [] -Stage II a negativními uzlinami Stage III dospělý sarkom měkkých tkání

Podívejte se do části Přehled možností léčby tohoto shrnutí pro podrobnější diskusi o rolích chirurgie, radiační terapie a chemoterapie.

Toto doplňkové a alternativní medicíny (CAM) souhrnné informace poskytuje přehled o využití chrupavky jako pro léčbu lidí s rakovinou. Souhrn obsahuje stručnou historii výzkumu chrupavky, výsledky klinických studií a možných vedlejších účinků užívání chrupavky; Tento přehled obsahuje následující klíč informatio; Skotu (kráva) chrupavky a žraločí chrupavka byly studovány jako léčby lidí s rakovinou a dalšími zdravotními potížemi po dobu více než 30 let ….

Kompletní chirurgická resekce je často obtížné pro sarkomy retroperitoneu z důvodu své velikosti před detekci a anatomické oblasti. [1, 2] Na rozdíl od sarkomy měkkých tkání končetin, lokální recidiva je nejčastější příčinou úmrtí u pacientů s retroperitoneální sarkomy měkkých tkání. Kompletní chirurgická resekce (tj., Odstranění celé hrubé nádoru) je nejdůležitějším faktorem v prevenci lokální recidivy, a v mnoha případech vyžaduje resekci přilehlé vnitřností.

Standardní možnosti léčby

Současné klinické zkoušky

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií, ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s etapa II dospělých sarkomem měkké tkáně a stupni III dospělý sarkom měkkých tkání. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute