Bližší pohled na esenciální tremor

Esenciální tremor, někdy označované jako ET, je porucha nervů charakterizována nekontrolovatelnou třepání – nebo “chvění” – v různých částech a na různých stranách těla. Oblastem postiženým často zahrnují ruce, paže, hlava, hrtan, nebo hlasového pole (dělat hlas znít vratká), jazyk, bradu a dalších oblastí. Spodní část těla je zřídka ovlivněn.

Termín “chvění” se používá k popisu nekontrolovatelné otřesy spojené s ET, ale to je příznak, který může být způsoben mnoha různých faktorů a onemocnění – včetně Parkinsonovy nemoci, roztroušené sklerózy, únavy po cvičení, extrémní emocionální úzkost, mozku nádory, některé léky na předpis, poruchy metabolismu, a alkoholu nebo odvykacího stavu.

Otřesy mohou být klasifikovány jako ty, které se vyskytují při

Esenciální tremor je posturální třes, takže příznaky jsou obvykle ulevilo se zbytkem. Ale jak záloh poruchy, otřesy mohou začít nastat, když jsou uvolněné svaly.

Symptomy více jedinečné pro esenciálního třesu zahrnovat

ZDROJE

Academy of Neurology; Hnutí Society Disorder.

Osoba, která se pohybuje (akční třes); Osoba, která se nepohybuje (třes zbytek); Člověk se snaží udržet pozici proti gravitaci (posturální třes), stejně jako v držení zbraní se před jeho / jejího těla.