Antinaus 50

vstřikování hydrochlorid Promethazine by neměl být používán u dětských pacientů mladších 2 let, protože potenciál pro fatální respirační deprese. Respirační deprese, včetně úmrtí byly hlášeny s použitím promethazine u dětských pacientů mladších 2 let uvedení přípravku na trh. Opatrní při podávání injekce Promethazine hydrochloridu dětským pacientům 2 let a starších. Bez ohledu na způsob podání, promethazin hydrochlorid injekce může způsobit vážné chemické podráždění a poškození tkáně. Nežádoucí účinky patří pálení, bolest, tromboflebitidu, nekrózu tkáně a sněť, které vyžadují chirurgický zákrok, kožní štěp a / nebo amputace v některých případech. Vzhledem k rizikům IV podání je výhodným způsobem podání je hluboká injekce IM. Podkožní injekce je kontraindikováno.

Používá pro Antinaus 50

Terapeutické třída: gastrointestinální Agent

Farmakologická třída: Antihistaminikum

Chemická třída: Alifatické

Promethazine se používá také k prevenci a kontrolu nevolnosti, nevolnost, zvracení, závratě. Kromě toho mohou být použity na pomoc lidem spát a kontrolovat bolest nebo úzkost před nebo po chirurgickém zákroku, nebo jinými postupy.

Promethazin mohou být také použity pro jiné podmínky, jak určí lékař.

Tento přípravek je dostupný pouze na lékařský předpis svého lékaře.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Před použitím Antinaus 50

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Vhodné studie nebyly provedeny na vztah věku na účinky injekce Promethazine v dětské populaci. Použití injekce Promethazine se nedoporučuje u dětí mladších 2 let kvůli zvýšenému riziku respirační deprese. Je třeba opatrnosti, pokud je tento lék podáván dětem ve věku 2 let a starších.

Vhodné studie provedené k dnešnímu dni neprokázaly geriatrické specifické problémy, jež by mohlo omezit užitečnost injekce Promethazine u starších lidí. Nicméně, starší pacienti mohou být citlivější na než u mladších dospělých, a je větší pravděpodobnost, že v souvislosti s věkem onemocnění srdce a krevní choroby plavidlo nebo potíží s prostatou, což může vyžadovat úpravu dávky u pacientů užívajících injekci Promethazine.

Nejsou k dispozici adekvátní studie u žen pro stanovení kojence riziko při používání tohoto léku během kojení. Zvážit potenciální přínosy proti možným rizikům, než začnete tento lék během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Pokud přijímáte tento přípravek, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Používání tento lék s žádným z následujících léků se nedoporučuje. Lékař může rozhodnout, že Vás bude léčit tohoto léku nebo změnit některé z dalších léků, které užíváte.

Použití tohoto léku s žádným z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Používání tento lék s žádným z následujících léků může způsobit zvýšené riziko některých nežádoucích účinků, ale za použití obou léků může být nejlepší léčbu pro vás. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují promethazine. Nemusí to být specifické pro Antinaus 50. Přečtěte si prosím opatrně.

Sestra nebo jiný vyškolený zdravotnický pracovník Vám podá tento lék. Tento lék se podává ve formě střelou do svalu nebo do žíly.

Lékař vám dá několik dávek tohoto přípravku, dokud se váš stav zlepší, a pak vás přepne do ústní lék, který pracuje stejným způsobem. Máte-li jakékoli obavy o to, poraďte se s lékařem.

Je velmi důležité, aby Váš lékař kontrolovat průběh vás nebo vaše dítě při pravidelných návštěv, aby se ujistil tento lék funguje správně. Krevní testy mohou být potřebné ke kontrole nežádoucích účinků.

Tento přípravek obsahuje disiřičitan sodný. Ujistěte se, že Váš lékař ví, jestli vy nebo vaše dítě mělo alergickou reakci na siřičitanu v minulosti.

Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud vy nebo vaše dítě má pálení, přetrvávající nebo zhoršující se bolest v místě vpichu nebo jakýchkoli mimovolné pohyby svalů po obdržení tohoto léku.

Tento lék může ovlivnit hladinu cukru v krvi. Pokud Vy nebo Vaše dítě zaznamenáte změnu ve výsledcích vyšetření krve nebo moči cukru zkoušek, nebo pokud máte nějaké otázky, poraďte se se svým lékařem.

Tento lék přidá do účinky alkoholu a jiných látek tlumících CNS (léky, které vás ospalost či sníženou pozornost). Některé příklady tlumících CNS jsou antihistaminika nebo lék na sennou rýmu, jiné alergie nebo nachlazení, sedativa, sedativa, antidepresiva nebo léky na spaní, lék na předpis bolest nebo narkotika, lék na záchvaty nebo barbituráty, které uvolňují svaly, nebo anestetika, včetně některých zubních anestetika. Poraďte se se svým lékařem nebo zubním lékařem, než začnete některý z výše uvedených zatímco Vy nebo Vaše dítě tento lék.

Správné použití promethazin

Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud vy nebo vaše dítě má bledé nebo modré rty, nehty a kůži; obtížné nebo problémové dýchání, nepravidelný, rychlý, pomalý, nebo mělké dýchání nebo dušnost. Může jít o příznaky stavu nazývaného respirační deprese.

Tento lék může způsobit, že některé lidi, aby se stal závrať, točení hlavy, ospalost či sníženou pozornost, než oni jsou normálně. Dokonce i když před spaním, může to způsobit někteří lidé cítit ospalost či sníženou pozornost na vzniku. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud nejste ve střehu.

Promethazine může dočasně snížit počet bílých krvinek v krvi, což zvyšuje šance na získání infekce. Pokud je to možné, vyhnout se lidem s infekcemi. Zkontrolujte, zda se ihned svému lékaři, pokud vy nebo vaše dítě myslet si pořizujete nějakou infekci, nebo pokud máte horečku nebo zimnice, kašel nebo chrapot, dolní části zad nebo boční bolesti nebo bolestivé nebo obtížné močení.

Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud vy nebo vaše dítě mají křeče, dýchací potíže, rychlý srdeční tep, vysoká horečka, vysoký nebo nízký krevní tlak, zvýšené pocení, ztráta kontroly nad močového měchýře, závažná ztuhlost svalů, neobvykle bledá kůže, nebo únava. Může se jednat o příznaky vážného stavu zvaného neuroleptický maligní syndrom (NMS).

Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud vy nebo vaše dítě mít bolest nebo bolestivost v nadbřišku; světlá stolice; tmavou moč, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, neobvyklá únava nebo slabost, nebo žluté oči nebo kůže. Ty by mohly být příznaky onemocnění jater.

Předtím, než máte nějaké zdravotní testy, informujte lékaře v obvinění, že Vy nebo Vaše dítě dostáváte tento přípravek. Výsledky některých testů mohou být ovlivněny tímto lékem.

Tento lék může vyvolat suchost v ústech. Pro dočasnou úlevu, pouze bez cukru cukroví nebo žvýkačky, tavit kousky ledu v ústech, nebo použít slin náhražku. Nicméně, pokud vaše ústa i nadále cítit v suchu po dobu delší než 2 týdny, poraďte se se svým lékařem nebo zubním lékařem. Pokračující suchost v ústech může zvýšit riziko zubního onemocnění, včetně zubní kaz, onemocnění dásní a plísním.

Tento lék může vést vaše pokožka citlivější na sluneční světlo. Používejte opalovací krém, když jste venku. Vyhnout se solární lampy a solária.

Bezpečnostní opatření při používání Antinaus 50

Neužívejte jiné léky, pokud byly projednány s lékařem. To zahrnuje léky na předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) léky a bylinných nebo vitaminové doplňky.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se se svým lékařem nebo zdravotní sestrou okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Získat naléhavou pomoc okamžitě, pokud některý z následujících příznaků předávkování nastat

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Antinaus 50 Nežádoucí účinky

Antinaus 50 (promethazine)

Pouze Dostupnost Rx předpis

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Opiát Asistent promethazin, Phenergan, Phenadoz, Promethegan

Sedace trazodon, promethazin, lorazepam, hydroxyzin, Ativan, fentanyl

Světlo Sedace promethazin, diazepam, Valium, Phenergan, demerol, chlorpromazin

Nevolnost / zvracení promethazin, lorazepam, hydroxyzin, Ativan, ondansetron, Zofran

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině Antinaus 50 spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.