antibiotická rezistence: porozumění připojení k používání antibiotik u zvířat zvýšil na jídlo

Pro lidi a zvířata, ve zneužití a podává příliš mnoho antibiotik může vést k rozvoji a šíření bakterií rezistentních vůči antibiotikům, které může způsobit léčit infekce.

Antibiotika jsou silné léky, jejichž cílem je zabít bakterie nebo zastavit její růst. Nicméně, tam jsou časy, kdy antibiotika mohou být ve skutečnosti škodlivé. Pro lidi a zvířata, ve zneužití a podává příliš mnoho antibiotik může vést k rozvoji a šíření bakterií rezistentních vůči antibiotikům, což může vést k infekci rezistentních na antibiotika.

Všechna zvířata mají bakterie v jejich střevech. Antibiotika, které jsou přiřazeny zvířat určených k produkci potravin léčbě infekce a zabít nějaké bakterie, ale rezistentní bakterie se často přežít a množit se.

bakterie rezistentní vůči antibiotikům pak může šířit do

Lidé mohou onemocnět s infekcí odolných vůči antibiotikům, když jedí jídla, která byla kontaminována bakterií odolných vůči antibiotikům a které nejsou řádně připraveny, nebo při manipulaci s kontaminovanými zvířaty nebo povrchy a ne cvičit správné mytí rukou či čištění životního prostředí později.

Rezistentních na antibiotika infekce může vést k mírné onemocnění, nebo v některých případech, závažné onemocnění, které může vést ke smrti.

U.S. Food and Drug Administration (FDA) reguluje antibiotik, které jsou používány u lidí a zvířat. U zvířat chovaných pro potravinářské, FDA schválil použití antibiotik zahrnují

FDA a Centra pro kontrolu nemocí a prevenci doporučujeme antibiotik, které jsou důležité pro lidské zdraví být omezeny pro použití u zvířat určených k produkci potravin pouze tehdy, pokud je to nutné k zajištění zdraví zvířete, nikoliv pro podporu růstu. Lékař, který léčí zvířata (veterinář), by měla dohlížet nebo doporučovat tyto podmínky.

navštivte svého lékaře