angina připravuje na vaše jmenování

Co můžeš udělat

Co můžete očekávat od svého lékaře

Pokud máte náhlá bolest na hrudi (nestabilní angina pectoris), navštivte svého lékaře nebo místní číslo tísňového volání hned.

Co můžete udělat v mezidobí

Pokud si myslíte, že můžete mít opakující se anginu pectoris, protože vaše příznaky jsou krátké a jen nastat během cvičení, nebo máte obavy o své anginou riziku z důvodu silné rodinné historie, domluvte si schůzku se svým praktickým lékařem. Pokud se zjistí, angina brzy, léčba může být jednodušší a efektivnější.

Vzhledem k tomu, schůzky mohou být krátké, a protože tam je často mnoho důvodu ke krytí, je to dobrý nápad, aby byly připraveny na vaše jmenování. Zde je několik informací, které vám pomohou se připravit na schůzku a co očekávat od svého lékaře.

Váš čas se se svým lékařem je omezen, a proto připravuje seznam otázek vám pomůže co nejlépe využít svůj čas spolu. Seznam vašich otázek z nejdůležitějších po nejméně důležité v případě vyprší čas. V případě angíny, některé základní otázky, zeptejte se svého lékaře patří

Kromě otázky, které jste připraveni zeptejte se svého lékaře, neváhejte a ptejte se během jmenování.

Lékař je pravděpodobné, že vám položit několik otázek. Být připraven na ně odpovědět si může vyhradit čas jít přes nějaké body, které chcete trávit více času. Lékař může požádat

Je to nikdy příliš brzy na to, aby zdravé změny životního stylu, jako je například přestat kouřit, jíst zdravé potraviny a stávají se více fyzicky aktivní. Jedná se o primární linie obrany proti angině pectoris a jejích komplikací, včetně srdečního infarktu a mozkové mrtvice.