analgetické kombinace, paracetamol / salicylát (orální cestou) popis a obchodní značky

Paracetamol a salicylát kombinace léků úlevě od bolesti a snížení horečky. Mohou být použity k úlevě od bolesti způsobené občasnou mírnou zánětu nebo artritidy (revmatismus). Kombinace acetaminofen, aspirin, kofein a také mohou být použity k úlevě od bolesti spojené s migrénou.

Ani acetaminophen ani salicylamid je stejně účinný jako aspirin pro léčení chronické nebo silné bolesti, nebo jiné příznaky, způsobené zánětem nebo artritidou. Některé z těchto kombinovaných léků neobsahují žádný aspirin. Dokonce i ty, které obsahují aspirin nemusí obsahovat dost účinné při léčbě těchto stavů.

Několik zpráv se domnívají, že acetaminofen a salicyláty používají společně mohou způsobit poškození ledvin nebo rakovinu ledvin nebo močového měchýře. K tomu může dojít, pokud se berou velké množství obou léčiv společně po velmi dlouhou dobu. Nicméně, přičemž obvyklé množství těchto kombinovaných léků na krátkou dobu nebylo prokázáno, že tyto nežádoucí účinky. Také, tyto účinky jsou pravděpodobně nedojde buď acetaminofenu nebo salicylát použit samostatně, i když byla přijata velké množství po dlouhou dobu. Proto je pro dlouhodobé použití, to může být nejlepší použít buď acetaminofenu nebo salicylát, ale ne obojí, pokud jste v péči lékaře.

Před tím, než některý z těchto kombinovaných léků na dítě, podívejte se na štítek na obalu velmi opatrně. Některé z těchto léků jsou příliš silné pro použití u dětí. Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek může být podáván dítěti, nebo pokud máte jakékoliv dotazy týkající se částky, které by zajistily, poraďte se se svým zdravotnickým personálem.

Kapsle, tablety, kapsle, naplněné tekutinou; Packet

Tyto léky jsou dostupné bez lékařského předpisu. Lékař však může mít speciální instrukce o správném dávkování těchto léků pro váš zdravotní stav.

Tento produkt je k dispozici v následujících lékových formách