aminosalicylát sodný (orální cestou) správného používání

dávkování

Missed Dávka

Aminosalicylát sodný může být užíván s jídlem nebo po jídle nebo antacida, pokud to narušuje váš žaludek.

Chcete-li pomoci uklidit tuberkulóza (TBC) úplně, to je důležité, že budete mít užívání tohoto léku na plný úvazek léčby, i když se začnete cítit lépe po několika týdnech. Vzhledem k tomu, TB může trvat dlouhou dobu uklidit, budete muset brát léky každý den tak dlouho, jak je 1 až 2 nebo více let. Jestliže přestanete užívat tento přípravek příliš brzy, Vaše příznaky se mohou vrátit.

Tento lék funguje nejlépe tam, kde je konstantní množství v krvi. Které pomohou udržet množství konstantní, nenechte si ujít žádnou dávku. Také, to je nejlepší vzít dávkách rovnoměrně rozmístěných krát dne i v noci. Například, pokud jste vzít 3 dávky denně, dávky by měly být rozmístěny po 8 hodinách. Pokud se to střetává se svým spánkem nebo jiných denních aktivit, nebo pokud potřebujete poradit ohledně nejvhodnější doby pro svůj lék, poraďte se se svým zdravotnickým personálem.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Úložný prostor

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.