amfetaminu (orální cestou) správného používání

dávkování

Missed Dávka

Užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Neužívejte více o tom, neberte to častěji, a neberte to na delší dobu, než lékař nařídil. Je-li příliš mnoho přijata, může se stát návykový. Máte-li pocit, že lék nefunguje správně po vyfotografování po dobu několika týdnů, poraďte se se svým lékařem první a nezvyšují dávku.

Tento lék by měl přijít s průvodcem léky. Čtěte a pečlivě dodržujte pokyny. Zeptejte se svého lékaře, pokud máte nějaké otázky.

Amfetamin je používán pro různé podmínky a je dodáván v různých formách. Ujistěte se, že jste pochopili, jak vzít svou předepsanou značku.

To je nejlepší, aby tento lék užívat, když se vzbudíte v dopoledních hodinách. Můžete tento lék užívat s jídlem nebo bez něj.

Změřte prodlouženým uvolňováním perorální suspenze s výrazným odměrky, stříkačky nebo medicíně pohár. Průměrná domácnost lžička nesmí mít správné množství kapaliny. Protřepejte láhev před každým použitím.

Úložný prostor

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Zeptejte se svého lékaře, jak byste měli zbavit se jakéhokoliv léku nechcete použít.