Alergie Sinus Léky Extra Strength

Kašel / nachlazení kombinace se používají hlavně ke zmírnění kašle kvůli nachlazení, chřipka, nebo senné rýmy. Nejsou pro použití pro chronického kašle, ke kterému dochází při kouření, astma, emfyzém, nebo, nebo v případě, že je neobvykle velké množství hlenu nebo hlenu (vyslovuje Flem) s kašlem.

Používá pro Alergie Sinus Léky větší pevnost

Kašel / kombinační produkty studené obsahovat více než jednu složku. Například některé výrobky mohou obsahovat antihistaminikum, dekongestans a analgetikum, kromě lék na kašel. Pokud se léčíte sami sebe, je důležité vybrat si produkt, který je pro vaše příznaky nejlepší. Také obecně, to je nejlepší koupit výrobek, který obsahuje jen ty léky, které opravdu potřebujete. Pokud máte dotazy o jaký produkt nakoupit, poraďte se se svým lékárníkem.

Protože různé výrobky obsahují složky, které budou mít různé bezpečnostní opatření a nežádoucí účinky, je důležité, že víte ingredience léku užíváte. Různé druhy přísad, které mohou být nalezeny v kašle / nachlazení kombinace zahrnují

Antihistaminika antihistaminika se používají ke zmírnění nebo prevenci příznaky senné rýmy a jiných typů alergií. Oni také pomoci zmírnit některé příznaky nachlazení, jako je kýchání a rýma. Jejich práce tím, že brání účinkům látky zvané histamin, který je produkován v lidském těle. Některé příklady antihistaminik obsažené v těchto kombinacích jsou

Dekongestanty -Decongestants produkují zúžení cév. To vede k zúčtování ucpání nosu. Nicméně, tento účinek může také zvýšit krevní tlak u pacientů, kteří mají vysoký krevní tlak. Tyto zahrnují

Antitusika -Antitussives pomoci zmírnit kašel a jsou některé obsahují narkotika. Tyto antitusika působí přímo na kašel centra v mozku. Narkotika mohou stát návykový, způsobuje duševní a fyzickou závislost, pokud se používá po dlouhou dobu. Fyzická závislost může vést k odejmutí vedlejší účinky, když přestanete užívat lék.

Expektorancia -Expectorants práce uvolněním hlenu nebo hlen v plicích. Hlavním vykašlávání používá při kašli a nachlazení je guaifenesin. Další složky přidány jako expektorans (například chlorid amonný, jodid vápenatý, Jodovaná glycerol, ipecac, guaiacolsulfonate draselný, jodid draselný a citrát sodný), že nebylo prokázáno, že jsou účinné. Obecně platí, že nejlepší, co můžete udělat, aby se uvolnily hlenu nebo lhostejností je pít hodně vody.

Analgetika -Analgesics se používají v těchto kombinovaných léků k pomoci zmírnit bolesti a bolesti, které mohou nastat při nachlazení. Tyto zahrnují

Před použitím Alergie Sinus Léky větší pevnost

Použití příliš mnoho acetaminofenu a salicyláty ve stejnou dobu, může dojít k poškození ledvin nebo rakovinu ledvin nebo močového měchýře. K tomu může dojít, pokud se berou velké množství obou léčiv společně po dlouhou dobu. Pokud však vezmeme doporučené množství kombinací léků, které obsahují jak acetaminofenu a salicylanu na krátkou dobu nebylo prokázáno, že tyto nežádoucí účinky.

Anticholinergika -Anticholinergics, jako je homatropin mohou pomoci produkovat sušení účinek v nose a hrudníku.

Tyto proti kašli a nachlazení kombinace jsou k dispozici oba over-the-counter (OTC) a předpis svého lékaře.

Nedávají žádnou over-the-counter (OTC) proti kašli a nachlazení lék na dítě nebo dítě do 4 let věku. Použití těchto léků u velmi malých dětí může způsobit závažné nebo potenciálně život ohrožující nežádoucí účinky.

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na léky v této skupině nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké jiné typy alergií, například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Velmi malé děti jsou obvykle citlivější k účinkům tohoto léku. Před tím, než některý z těchto kombinovaných léků na dítě, podívejte se na štítek na obalu velmi opatrně. Některé z těchto léků jsou příliš silné pro použití u dětí. Pokud si nejste jisti, zda určitý výrobek může být podáván dítěti, nebo pokud máte jakékoliv dotazy týkající se částky, které by zajistily, poraďte se se svým zdravotnickým pracovníkem, a to zejména pokud obsahuje

Nedávají žádnou over-the-counter (OTC) proti kašli a nachlazení lék na dítě nebo dítě do 4 let věku. Použití těchto léků u velmi malých dětí může způsobit závažné nebo potenciálně život ohrožující nežádoucí účinky.

Staří lidé jsou obvykle citlivější k účinkům tohoto léku, zejména pokud obsahuje

Občasné použití proti kašli / studená kombinace není pravděpodobné, že způsobí problémy v plodu nebo novorozence. Nicméně, pokud jsou tyto léky používané při vyšších dávkách a / nebo po dlouhou dobu, možnost, že by mohlo dojít k problémům se může zvýšit. Pro jednotlivé složky těchto kombinací, tyto informace by měly být považovány předtím, než se rozhodnete použít zejména proti kašli / studenou kombinace

Některé zprávy naznačují, že příliš mnoho užívání aspirinu pozdě v těhotenství může způsobit pokles hmotnosti novorozence a případnou smrt plodu nebo novorozence. Nicméně, matky v těchto zprávách byly při mnohem větší množství aspirinu, než se obvykle doporučuje. Studie matek užívajících aspirin v dávkách, které jsou obvykle doporučené neprokázaly tyto nežádoucí účinky. Nicméně, tam je šance, že pravidelné užívání salicylátů pozdě v těhotenství může způsobit nežádoucí účinky na srdce nebo krevního průtoku u plodu nebo novorozence.

Použití salicylátů, zejména aspirin, v posledních 2 týdnech těhotenství, může způsobit problémy s krvácením v plodu před nebo během porodu, nebo v novorozence. Také příliš mnoho použití salicylátů během posledních 3 měsíců těhotenství může zvýšit délku těhotenství, prodloužit práci, způsobit další problémy při porodu, nebo způsobit vážné krvácení u matky před, v průběhu, nebo po porodu. Neužívejte aspirin v posledních 3 měsících těhotenství, pokud nebylo nařízeno lékařem.

Pokud kojíte, je šance, že by mohlo dojít k problémům závisí na složkách kombinace. Pro jednotlivé složky těchto kombinací, platí následující

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Když užíváte některý z těchto léků, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Užívání léků v této třídě s některým z těchto léků se nedoporučuje. Lékař může rozhodnout, že Vás bude léčit léky v této třídě nebo změnit některé z dalších léků, které užíváte.

Užívání léků v této třídě s některým z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být vyžadováno v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Užívání léků v této třídě s některou z těchto vlastností se obvykle nedoporučuje, ale může být nevyhnutelná v některých případech. Pokud jsou používány společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat svůj lék, nebo vám speciální instrukce o používání potravin, alkoholu nebo tabáku.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání léků v této třídě. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Správné použití proti kašli a nachlazení kombinacích

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují proti kašli a nachlazení kombinace. Nemusí to být specifické pro alergiky Sinus Medication mimořádnou pevnost. Přečtěte si prosím opatrně.

Chcete-li pomoci uvolnit hlen nebo hlenu v plicích, vypít sklenici vody po každé dávce tohoto léku, pokud to není jinak svého lékaře.

Take tento lék pouze podle pokynů. Neužívejte více z nich, a neberte to častěji, než je doporučeno na etiketě, pokud to není jinak svého lékaře. K tomu může zvýšit riziko nežádoucích účinků.

Nedávají žádnou over-the-counter (OTC) proti kašli a nachlazení lék na dítě nebo dítě do 4 let věku. Použití těchto léků u velmi malých dětí může způsobit závažné nebo potenciálně život ohrožující nežádoucí účinky.

U pacientů užívajících s prodlouženým uvolňováním tobolce nebo tabletě formu tohoto léku

U pacientů, kteří užívají perorální roztok s prodlouženým uvolňováním nebo perorální suspenze formu tohoto léku

U pacientů užívajících kombinovaný přípravek obsahující antihistaminika a / nebo aspirin nebo jiné salicylan

Pokud kombinace lék obsahující aspirin má silný octový jako zápach, nepoužívejte ho. To znamená, že zápach je lék poškodí. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto, poraďte se se svým lékárníkem.

Bezpečnostní opatření při použití Alergie Sinus Léky větší pevnost

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Udržujte mimo dosah dětí.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Udržujte tekutá forma tohoto léku před mrazem. Chraňte před chladem sirup.

Pokud váš kašel nezlepší ani po 7 dnech, nebo pokud máte vysokou horečku, kožní vyrážku, pokračující bolest hlavy, bolest v krku nebo s kašlem, poraďte se se svým lékařem. Tyto příznaky mohou znamenat, že máte jiné zdravotní problémy.

U pacientů, kteří užívají léky obsahující kodein nebo jiný narkotických analgetik (např., Dihydrokodein, hydrokodon, oxykodon, a pentazocin)

Alergie Sinus Léky větší pevnost Nežádoucí účinky

U kojících matek užívajících léky obsahující kodein nebo jakoukoli jinou omamnou lék proti kašli (dihydrokodein, hydrokodon nebo hydromorfon)

U pacientů, kteří užívají lék obsahující antihistaminikum

U pacientů, kteří užívají lék dekongesci obsahující

U pacientů, kteří užívají omamné antitusikum (kodein, dihydrokodein, hydrokodon, nebo hydromorfonových) -obsahující lékařství

U pacientů, kteří užívají jodid (vápník jodid, Jodovaná glycerol, nebo jodid draselný) -obsahující lékařství

U pacientů, kteří užívají lék analgetický obsahující

U diabetických pacientů užívajících aspirin- nebo sodný lék obsahující salicylát

U pacientů, kteří užívají lék Homatropin obsahující

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Ačkoli závažné vedlejší účinky se vyskytují vzácně, pokud je tento lék brát, jak je doporučeno, mohou být s větší pravděpodobností dojít, jestliže: se užil lék, se užívá ve velkých dávkách, nebo je považována za delší časové období.

Získat naléhavou pomoc okamžitě, pokud některý z následujících příznaků předávkování nastat

Jste-li kojící matka a všimnete si některého z následujících příznaků předávkování ve své dítě, dostat naléhavou pomoc okamžitě

Poraďte se se svým lékařem co nejdříve, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Ne všechny z výše uvedených nežádoucích účinků byly hlášeny pro každou z těchto léků, ale byly hlášeny pro alespoň jeden z nich. Tam jsou některé podobnosti mezi těmito kombinací léků, tak mnoho z výše uvedených nežádoucích účinků se mohou vyskytnout některý z těchto léků.

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.