albaform hc aktuální: použití, nežádoucí účinky, interakce, obrázky, varování a dávkování

Tato kombinace lék se používá k léčbě různých onemocnění kůže (např., Ekzém, houbové infekce kůže, jako je pásový opar / noha atleta / štítem a svědění). Tento produkt obsahuje 2 léky. Cliochinol (také známý jako iodochlorhydroxyquin) je antibiotikum, které působí tak, že brání růstu hub / bakterií. Hydrokortizon je mírná kortikosteroid, který pracuje tím, že snižuje otok, zarudnutí a svědění, ke kterému dochází v postiženou kůži.

Tento lék by neměl být používán u dětí mladších než 2 roky.

Použití tohoto léku pouze na kůži. Vyčistěte a důkladně vysušte oblast, která má být ošetřena. Naneste tenkou vrstvu léku na postiženou oblast a jemně vmasírujte, obvykle 3 až 4 krát denně nebo podle pokynů svého lékaře. Po použití, pokud používáte tento lék k léčbě ruce umyjte ruce. Nebalte, kryt, nebo bandáž oblast, pokud to nenařídí Váš lékař.

Nenanášejte léky do očí, nosu, úst, nebo uvnitř vagíny. Pokud se u Vás lék v těch oblastech, v jedné rovině s velkým množstvím vody.

Neaplikujte častěji nebo použít déle, než je předepsáno. V opačném případě může zvýšit riziko nežádoucích účinků.

tento lék používat pravidelně, aby měli co největší prospěch z něj. Pro lepší zapamatování si, použijte ji ve stejnou dobu každý den.

Nadále používat tento lék, dokud nebude dokončen v plné předepsané množství, i když příznaky vymizí po několika dnech. Zastavení léky příliš brzy, může dojít k návratu infekce.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav přetrvává nebo se zhoršuje.

Suchá kůže může nastat. Pokud tento efekt přetrvává nebo se zhoršuje, oznamte neprodleně svého lékaře nebo lékárníka.

Nezapomeňte, že lékař předepsal tento lék, protože on nebo ona došla k závěru, že přínos pro Vás je vyšší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí, kteří používají tento lék nemusí mít vážné nežádoucí účinky.

Informujte svého lékaře ihned, pokud některý z těchto nepravděpodobných, ale závažných nežádoucích účinků: podráždění kůže / pálení, extrémní růst vlasů, kůže ztenčování / zbarvení, akné, strie, “vlasové boule” (folikulitida).

Použití tohoto léku Při dlouhodobé nebo opakované období může mít za následek nové infekce. pokud si všimnete jakékoliv nové příznaky na kůži kontaktovat svého lékaře.

Velmi vážnou alergickou reakci na této drogy je vzácný. Nicméně, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud si všimnete příznaky závažné alergické reakce, včetně: vyrážka, svědění / otoky (zejména obličeje / pero / hrdlo), silná závrať, potíže s dýcháním.

Toto není úplný seznam možných nežádoucích účinků. Pokud si všimnete jiné efekty nejsou uvedeny výše, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

Ve Spojených státech –

Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky FDA v 1-800-FDA-1088 nebo v www.fda.gov/medwatch~~pobj.

V Kanadě – Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky Health Canada na 1-866-234-2345.

Před použitím tento lék, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud jste alergičtí na cliochinol nebo hydrocortison; nebo jiným 8-hydroxyquinolines (např iodoquinol, nebo na jiné kortikosteroidy (např triamcinolonu, nebo iodin,., nebo pokud máte nějaké jiné alergie Tento výrobek může obsahovat pomocné látky, které mohou způsobit alergické reakce nebo jiné problémy hovořit. lékárník pro více informací.

Tento lék by neměl být používán, pokud máte určité zdravotní potíže. Před použitím tohoto léku, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: tuberkulóza kůže, virové kožní / oční infekce (například herpes, plané neštovice).

Před použitím tento lék, informujte svého lékaře nebo lékárníka vaši anamnézu, zejména: problémy imunitního systému, špatnému prokrvení.

Tento lék může vytvořit skvrny na oblečení, kůži, nehty nebo vlasy. Používat opatrně, aby nedošlo k jeho kontaktu s oděvem, hřebíky, nebo vlasy.

Děti mohou být citlivější k účinkům příliš mnoho kortikosteroidy. Poraďte se s lékařem pro více informací.

Během těhotenství, že tento lék by měl být použit pouze tehdy, pokud to není nezbytně nutné. Vysvětlí rizika a přínosy se svým lékařem.

Není známo, zda tento lék přechází do mateřského mléka. Před prsu -feeding Poraďte se s lékařem.

Váš lékař nebo lékárník již mohou být vědomi možných lékových interakcí a může být sledování vám za ně. Nezačínejte, zastavení nebo změnu dávkování každého léku předtím poradili s nimi jako první.

Před použitím tento lék, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech předpis a nepředepsání / rostlinných produktů, které mohou používat, zejména: léky, které oslabují imunitní systém (např. Cyklosporin), ostatní kortikosteroidy produkty (například prednison).

Tento lék může ovlivňovat některé laboratorní testy (včetně některých funkčních testů štítné žlázy), což může způsobit falešné výsledky testů. Ujistěte se, že laboratorní personál a všechny vaše lékaři vědí, že používáte tento lék nebo jste používali tuto drogu v uplynulém měsíci.

Tento dokument neobsahuje všechny možné interakce. Proto před použitím tohoto výrobku, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte. Vede seznam všech vašich léků s vámi a sdílet seznam s lékařem a lékárníkem.

Tento přípravek může být škodlivý při požití. V případě požití nebo předávkování je podezřelý, obraťte se na toxikologické centrum nebo eventuelně i pohotovost hned. Američtí obyvatelé mohou volat na místní toxikologické středisko na 1-800-222-1222. Kanada obyvatelé mohou volat provinční toxikologické středisko.

Nesdílejí tento lék s ostatními.

Tento lék byl předepsán pouze pro aktuální stav. Nepoužívejte jej později pro jiné onemocnění pokožky, pokud to nedoporučí lékař. Jiné léky mohou být nezbytné v tomto případě.

Pokud vynecháte dávku, použijte ji, jakmile si vzpomenete. Pokud je v blízkosti v době podání další dávky, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v obvyklém dávkovacím režimu. Nezdvojujte následující dávku, abyste dohnat.

Skladujte při pokojové teplotě mezi 59-86 stupňů F (15-30 ° C) daleko od tepla. Udržet všechny léky mimo dosah dětí a domácích zvířat.

NEPROPLACHUJTE léky do záchodu nebo nalít jim do odpadu, pokud k tomu nedostanete pokyn. tento výrobek řádně zlikvidovat, když je vypršelo nebo nepotřebnost. nebo místní nakládání s odpady společnost pro více informací o tom, jak bezpečně zlikvidovat svůj výrobek.

Říjen 2015. Copyright (c) 2015

S ‘s lékárničkou, můžete zkontrolovat interakce s léky.