Aktivity pro děti: Jak zvýšit Active Kid když nejste Aktivní Rodiče

Zvyšování aktivní dítě není snadné pro všechny rodiče ve věku Xbox a Facebook. Pokud jste byl kluk, který nenáviděl tělocvik a jsou nyní dospělý, který nenávidí posilovny, možná zjistíte, že je obzvláště náročné pomoci stát se více aktivní vaše dítě. Víte, že je důležité pro její zdraví a psychickou pohodu, ale nemáte pocit, že je to něco, co můžete udělat.

Můžete to udělat, nicméně. Existuje mnoho způsobů, jak být fyzicky aktivní nad rámec tradičních sportů či tělocvičně cvičení. Nemusíte být mistr sportovec zvýšit motivaci vašeho dítěte na cvičení. Je pouze potřeba být trochu kreativní a ochotni zkusit znovu do pohybu sami.

Dokonce i když vaše děti jsou dospívající, to není příliš pozdě. “Vždycky je tu příležitost pro vaši rodinu začít znovu, být aktivnější, a získat zdravější,” říká psycholožka Susan Bartell, PsyD, odborník na dítě a rodičovství a autor Dr. Susan Fit a akčním plánem Fun Family.

Tyto odborné tipy vám mohou pomoci dobýt výzvy pomáhá vaše dítě dostat fit – a mohou zlepšit své vlastní zdraví podél cesty.

Zde je no-pot způsob, jak začít: Vypněte televizi. Studie 2010 zjistila, že rodiče, kteří sledovali dva nebo více hodin TV denně s větší pravděpodobností mít děti, kteří také sledovali televizi hodin. Jiné studie spojené televizi dětský prohlížení Chcete-li mít vyšší index tělesné hmotnosti (BMI) nebo vyšší váhu ve srovnání s jejich výškou.

Dalším krokem je začít cvičit sami. “Aktivní rodiče mají určitý náskok před sedavým rodiče, protože slouží jako vzor,” říká Debi Pillarella, MED, jehož programový ředitel nemocnice fitness v Munster, Ind.

Dostat se do drážky cvičení není snadné, zvláště pokud jste se cvičit chvíli. To je v pořádku jít pomalu. Snažte se postupně zavést větší aktivitu do nového dne. Set dosažitelné cíle, jako je například 10 minut chůze k obědu, a vybudovat odtamtud. “Pokud se pokusíte dělat příliš mnoho najednou, budete být vypnuta, a budete vypnout své děti stejně,” říká Bartell.

Také přemýšlet o tom, co vás udržuje v pohybu víc. Je to nedostatek času, motivace, nebo dovednosti? Tyto strategie mohou pomoci