Akné maximální pevnost Čisté aktuální: Používá se objevily nežádoucí účinky, interakce, obrázky, varování a dávkování

Tento výrobek se používá k léčbě mírné až středně těžké akné. Může být použit v kombinaci s jinými léčby akné. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než kombinování léčby akné. Kyselina salicylová patří do skupiny léků známých jako salicyláty. Při aplikaci na kůži, kyselina salicylová může pracovat tím, že pomáhá kůže zbavit odumřelých buněk z horní vrstvy a snížením zarudnutí a otok (zánět). To snižuje počet pupínků, které tvoří a urychluje hojení.

Postupujte podle všech pokynů na obalu výrobku. Pokud si nejste jisti jakoukoliv informaci, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Před použitím tohoto výrobku poprvé, zkontrolujte, zda jste alergičtí na to. Pro kontrolu, dát malé množství na jeden nebo dva malé oblasti akné po dobu tří dnů. Máte-li alergickou reakci, přestaňte používat tento produkt a vyhledejte lékařskou pomoc ihned (viz příznaky alergické reakce v sekci nežádoucí účinky). Pokud nemáte alergickou reakci, můžete použít produkt.

Tento lék je určen k použití pouze na kůži. Aby se zabránilo podráždění, nenechte tento lék přijít do kontaktu s očima, nos, ústa, třísel, nebo jakékoliv porušené kůži (například řezné rány, Odřeniny, vyrážky). Pokud se u Vás lék v těchto oblastech, opláchněte oblast s studenou vodou po dobu 15 minut.

Pokud používáte krém, pleťová voda, roztok nebo gel naneste tenkou vrstvu léku do oblastí vaší pokožky postižených akné, obvykle 1 až 2 krát denně nebo podle pokynů svého lékaře. Před nanesením každé dávky, jemně omyjte postiženou oblast s jemným čisticím prostředkem a pak osušte. Naneste malé množství léku na postiženou oblast a vetřete jemně. Při použití podložky, omyjte postiženou pokožku s jemným čisticím prostředkem a pak osušte. Podložku otřete opatrně na kůži aplikovat léky, obvykle 1 až 3 krát denně nebo podle pokynů svého lékaře. Po použití si umyjte ruce.

Pokud používáte čisticí prostředky, které obsahují kyselinu salicylovou, mokré postiženou oblast. Jemně rub čistící prostředek na kůži po dobu 10 až 20 sekund. Nenechte drhnout kůži. Práce na plný pěny a důkladně opláchnout a pak osušte. Dojde-li k příliš sušení, může být nutné opláchnout čističi vypnout dříve nebo jej používat méně často. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem další podrobnosti.

Dávkování je založeno na Vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu. Nepoužívejte velké množství, použít tuto drogu častěji, nebo jej použít na delší dobu, než režii. Váš stav není jasné, rychlejší, ale může být zvýšena šance na vedlejší účinky.

Pokud je váš stav přetrvává nebo se zhoršuje, nebo pokud si myslíte, že může mít vážný zdravotní problém, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Kožní reakce, jako loupání / pálení / suchý / zarudlou pokožkou může nastat, a to zejména na počátku léčby. Pokud se kterýkoli z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, oznamte neprodleně svého lékaře nebo lékárníka. Možná budete muset použít menší množství léku nebo jej použít méně často. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro více informací.

Pokud lékař zaměřena používat tento lék, si uvědomit, že on nebo ona došla k závěru, že přínos pro Vás je vyšší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí, kteří používají tento lék nemusí mít vážné nežádoucí účinky.

Velmi vážnou alergickou reakci na této drogy je vzácný. Nicméně, vyhledejte lékařskou pomoc ihned, pokud zaznamenáte jakékoli příznaky závažné alergické reakce, včetně: vyrážka, svědění / otoky (zejména obličeje / pero / hrdlo), silná závrať, potíže s dýcháním.

Toto není úplný seznam možných nežádoucích účinků. Pokud si všimnete jiné efekty nejsou uvedeny výše, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

Ve Spojených státech –

Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky FDA v 1-800-FDA-1088 nebo v www.fda.gov/medwatch~~pobj.

V Kanadě – Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky Health Canada na 1-866-234-2345.

Před použitím kyselinu salicylovou, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud jste alergičtí na I; nebo nesteroidních protizánětlivých drugs- NSAID (například aspirin, ibuprofen, naproxen, nebo pokud máte nějaké jiné alergie Tento výrobek může obsahovat pomocné látky, které mohou způsobit alergické reakce či jiné problémy, poraďte se se svým lékárníkem pro více informací…

Pokud máte některý z následujících zdravotních problémů, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem před použitím tohoto produktu: diabetes, špatný krevní oběh, kožní problémy (například infekce, rány, atopická dermatitida).

Během těhotenství, že tento lék by měl být použit pouze tehdy, pokud to není nezbytně nutné. Vysvětlí rizika a přínosy se svým lékařem.

Není známo, zda tento lék přechází do mateřského mléka. Před prsu -feeding Poraďte se s lékařem.

Pokud používáte tento výrobek pod vedením svého lékaře, lékař nebo lékárník již mohou být vědomi možných lékových interakcí a může být sledování vám za ně. Nezačínejte, zastavení nebo změnu dávkování každého léku předtím poradili s lékařem nebo lékárníkem dříve.

Před použitím tohoto výrobku, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud používáte některý z následujících: ostatní akné výrobků používaných na kůži (např. Benzoylperoxid, antibiotika aplikuje na kůži).

Tento dokument neobsahuje všechny možné interakce. Proto před použitím tohoto výrobku, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte. Vede seznam všech vašich léků s vámi a sdílet seznam s lékařem a lékárníkem.

Tento přípravek může být škodlivý při požití. V případě požití nebo předávkování je podezřelý, obraťte se na toxikologické centrum nebo eventuelně i pohotovost hned. Američtí obyvatelé mohou volat na místní toxikologické středisko na 1-800-222-1222. Kanada obyvatelé mohou volat provinční toxikologické středisko.

Je-li tento lék předepsal lékař, nesdílejí tento lék s ostatními.

Pokud vynecháte dávku, použijte ji, jakmile si vzpomenete. Pokud je v blízkosti v době podání další dávky, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v obvyklém dávkovacím režimu. Nezdvojujte následující dávku, abyste dohnat.

Skladovat při pokojové teplotě před světlem a vlhkostí. Různých značek tohoto léku mají různé potřeby ukládání dat. Zkontrolujte produktový balíček pro návod, jak ukládat svou značku, nebo požádejte svého lékárníka. Udržet všechny léky mimo dosah dětí a domácích zvířat.

NEPROPLACHUJTE léky do záchodu nebo nalít jim do odpadu, pokud k tomu nedostanete pokyn. tento výrobek řádně zlikvidovat, když je vypršelo nebo nepotřebnost. nebo místní nakládání s odpady společnost pro více informací o tom, jak bezpečně zlikvidovat svůj výrobek.

Říjen 2015. Copyright (c) 2015

S ‘s lékárničkou, můžete zkontrolovat interakce s léky.