AIDS Lékaři: nalezení svého lékaře, vytvoření partnerství

Nalezení správného lékaře, HIV / AIDS pro vás je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí zdravotní péče budete dělat. Tato osoba bude úzce spolupracovat s vámi, vás vede přes mnoho rozhodování o léčbě. I když je to důležité usilovat o péči co nejdříve, nespěchejte do tvorby výběr. Zde jsou některé věci, aby zvážila.

HIV / AIDS lékař si vyberete by měl mít znalosti o HIV (virus lidské imunodeficience) a mají pacienti pociťují léčení s HIV a AIDS (syndrom získaného selhání imunity). Budete také chtít najít osobu, se kterými se cítíte v pohodě a může hovořit pohodlně – a ten, kdo sdílí vaše základní filozofii o zdravotní péči. Nenechte bagatelizovat význam tohoto. Jak se cítíte o osobnosti, přístup svého lékaře, vnímavost a může výrazně ovlivnit vaše pocity o léčbě.

Možná budete chtít vyslechnout několik lékařů před rozhodnutím o jeden. Vzít v úvahu faktory, jako jsou tyto

Pokud již máte primární péče lékaře, se kterými se budete cítit pohodlně, zjistit, zda tato osoba má také dovednosti a zkušenosti, aby mohly svůj HIV / AIDS lékař. Pokud tomu tak není, mohou vás odkázat ke specialistovi. Pokud potřebujete najít novou HIV / AIDS lékaři, a nevíte, kde začít, zde je několik nápadů, které vám pomohou začít