AGARICUS MUSHROOM: Používá se objevily nežádoucí účinky, interakce a varování

Agaric, Agaricus, Agaricus blazei, Agarikusutake, Brazílie Houba, brazilské Houbová, brazilské Sun-houba, Callampa Agaricus, žampiony agaric, žampiony Brasilien, žampiony du Brazílie, vydavatelstvím Cogumelo do Sol, Kawariharatake, Himematsutake, kaše ..; Viz Všechny názvy agaric, Agaricus Agaricus blazei, Agarikusutake, Brazílie houby, houby, brazilskou brazilský Sun-houba, Callampa Agaricus, žampiony agaric, žampiony Brazílie, žampiony du Brasil, vydavatelstvím Cogumelo do Sol Kawariharatake, Himematsutake, houba, Sun Houba; Anonymní

Agaricus houba je houba. To vzniklo v Brazílii, ale je nyní pěstuje v Číně, Japonsku a Brazílii k prodeji. Roztok obsahující chemické látky, které jsou převzaty z rostlin (extrakt) je používán jako lék; Agaricus houba se používá pro rakovinu, diabetes mellitus 2. typu, vysoký cholesterol, â € œhardening tepen â € (arterioskleróza), probíhající onemocnění jater, krevního řečiště poruchy a zažívací problémy. Další použití zahrnují prevenci onemocnění srdce, oslabené kosti (osteoporózy) a žaludeční vředy. To je také používáno k posílení imunitního systému a pro fyzické a emocionální stres; V Japonsku, extrakt z hub Agaricus jsou schváleny jako potravinářské přídatné látky; To je také konzumován jako jídlo a čaj.

Agaricus ústřičná obsahuje chemické látky, které by mohly zlepšit schopnost těla inzulinu a snižuje inzulínovou rezistenci u lidí s diabetem 2. typu. Některé rozvíjet výzkum také naznačuje, že by mohl být schopný k posílení imunitního systému bojovat vývoj nádoru, a pracovat jako antioxidant.

Možná Efektivní fo; Diabetu 2. typu. Lidé s diabetem 2. typu mají často â € œ inzulínu resistance.â € Jedná se o neschopnost správně používat inzulín. Inzulín je hormon, který umožňuje cukr přesunout do buněk a mohou být použity jako zdroj energie. Mnoho léků, které se používají k léčbě cukrovky práci snížením inzulínové rezistence. Některé výzkumy ukazují, že některé léky jsou lepší na snížení inzulínové rezistence, když jsou podávány s agaricus hub extrakt; Nedostatečná Evidence fo; léčba rakoviny (chemoterapie) nežádoucí účinky. Rozvoj výzkum naznačuje, že při Agaricus houba může snížit některé nežádoucí účinky chemoterapie, včetně slabosti a ztráta chuti k jídlu; Vysoký cholesterol; â € œHardening z arteriesâ eur (arterioskleróza); Probíhající onemocnění jater (chronická hepatitida); trávicí problémy; Stres; prevenci srdeční choroby; Slabé kosti (osteoporóza) prevence; Žaludeční vřed prevence; Imunitní systém posilování; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost Agaricus houby pro tyto účely.

Agaricus hub extrakt se zdá být bezpečný pro většinu lidí, pokud jsou užívány po dobu až 12 týdnů. Sušené Agaricus se zdá být bezpečný pro většinu lidí, pokud jsou užívány po dobu až 6 měsíců. Agaricus výrobky mohou způsobit hladina cukru v krvi jít příliš nízká (hypoglykémie) u některých lidí s diabetem. Mohou také způsobit svědění, nucení ke zvracení, a průjem; Několik lidí, kteří se Agaricus houbu v průběhu léčby rakoviny se vyvinuly závažné poškození jater, a jen málo z nich mělo alergické reakce; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití Agaricus houba během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání; Jaterní onemocnění: Existují určité obavy, že agaricus houba může způsobit onemocnění jater nebo dělat to horší. Nepoužívejte ji, pokud máte onemocnění jater; Chirurgie: Agaricus houba by mohl snížit hladinu cukru v krvi. Existují určité obavy, že by to mohlo narušit kontrolu hladiny cukru v krvi během chirurgického zákroku. Přestat používat Agaricus houby nejméně 2 týdny před plánovanou operací.

Agaricus houba může dojít ke snížení hladiny cukru v krvi u lidí s diabetem 2. typu. Diabetes léky jsou také použity ke snížení hladiny cukru v krvi. Vezmeme-Agaricus hub spolu s diabetem léky může způsobit hladina cukru v krvi jít příliš nízká. Sledovat hladinu cukru v krvi pečlivě. Možná je třeba změnit dávku vašeho diabetu léky; Některé léky používané k léčbě cukrovky patří glimepirid (Amaryl), glyburid (DiaBeta, Glynase PRESTAB, Micronase), inzulín, pioglitazon (Actos), rosiglitazon (Avandia), chlorpropamid (Diabinese), glipizidu (Glucotrol), tolbutamid (Orinase) a další ,

Tyto dávky byly studovány ve vědeckém výzk; BY mout; U diabetu: 500 mg extraktu houby Agaricus třikrát denně.

Reference

Ahn WS, Kim DJ, Chae GT, et al. Aktivita NK buňka a kvalita života se zlepšila o spotřebě houbovou extraktu, Agaricus blazei Murill Kyowa, u pacientů s nádorovým onemocněním gynekologických podstupujících chemoterapii. Int J Cancer Gynecol 200; 14: 589-94.

Barbisan LF, Miyamoto M, Scolastici C, et al. Vliv vodného extraktu Agaricus blazei o toxicitě jater krys vyvolané různými dávkami diethylnitrosamine. J Ethnopharmacol 200; 83: 25 až 32.

Bernardshaw S, E Johnson, Hetland G. Extrakt z houby Agaricus blazei Murill orální podávání chrání před systémovou infekcí Streptococcus pneumoniae u myší. Scand J Immunol 200; 62: 393-8.

Chen L, Shao H. extrakt z Agaricus blazei Murill může posílit imunitní reakci vyvolanou DNA vakcíny proti slintavce a kulhavce. Vet Immunol Immunopathol 200; 109: 177 až 82.

Delmanto RD, de Lima PL, Sugui MM, et al. Antimutagenní účinek Agaricus blazei Murrill hub na genotoxicitu vyvolané cyklofosfamidem. Mutat Res 200; 496: 15-21.

Guterrez ZR, Mantovani MS, Eira AF, et al. Variace z antimutagenicity účinkům vody extraktů Agaricus blazei Murrill in vitro. Toxicol in vitro 200; 18: 301-9.

Hashimoto T, Nonaka Y, Minato K, et al. Tlumivý účinek polysacharidů z jedlých a léčivých hub, Lentinus edodes a Agaricus blazei, na expresi cytochromu P450 u myší. Biosci Biotechnol Biochem 200; 66: 1610-4.

Hsu CH, Liao YL, Lin SC, et al. Houba Agaricus Blazei Murill v kombinaci s metforminem a gliklazidem zlepšuje inzulínovou rezistenci u diabetes mellitus 2. typu: randomizované, dvojitě slepé a placebem kontrolované klinické studii. J Altern dodatek Med 200; 13: 97-102.

Kaneno R, Fontanari LM, Santos SA, et al. Vliv extraktů z brazilského sluneční houby (Agaricus blazei) na NK aktivitou a lymforproliferativní reagovat myší Ehrlich nádorem. Food Chem Toxicol 200; 42: 909-16.

Kasai H, He LM, Kawamura M, et al. IL-12 indukované Agaricus blazei frakce H (ABH) zahrnuje Toll-like receptoru (TLR). Evid Based dodatek Alternativa Med 200; 1: 259-67.

Ker YB, Chen KC, Chyau CC, et al. Antioxidační schopnost polysacharidů separovaných z ponořit kultivovány Agaricus blazei mycelia. J Agric Food Chem 200; 53: 7052-8.

Kim YW, Kim KH, Choi HJ, Lee DS. Antidiabetické aktivity beta-glukanů a jejich enzymaticky hydrolyzovaných oligosacharidů z Agaricus blazei. Biotechnol Lett 200; 27: 483-7.

Kimura Y, Kido T, Takaku T, et al. Izolace anti-angiogenní látky z Agaricus blazei Murill: jeho protinádorová a antimetastázové akce. Cancer Sci 200; 95: 758-64.

Kobayashi H, R Yoshida, Kanada Y, et al. Potlačuje účinky perorální denní suplementace beta-glukanu extrahovaného z Agaricus blazei Murill na spontánní a peritoneální osvětu metastáz v myším modelu. J. Cancer Res Clin Oncol 200; 131: 527-38.

Kuroiwa Y, Nishikawa A, Imazawa T, et al. Nedostatek subchronické toxicity vodného extraktu Agaricus blazei Murrill v F344 krys. Food Chem Toxicol 200; 43: 1047-1053.

Lee YL, Kim HJ, Lee MS, et al. Orální podávání Agaricus blazei (H1 kmen) inhiboval růst nádoru v modelu očkovací sarkom 180. Exp Anim 200; 52: 371-5.

Martins de Oliveira J, Jordao BQ, Ribeiro LR, et al. Anti-genotoxické účinky vodných extraktů slunečního houby (Agaricus blazei Murill linie 99/26) v savčích buňkách in vitro. Food Chem Toxicol 200; 40: 1775-1780.

Menoli RC, Mantovani MS, Ribeiro LR, et al. Antimutagenní účinky houby Agaricus blazei Murrill extraktů na V79 buňkách. Mutat Res 200; 496: 5-13.

Mukai H, T Watanabe, Ando M, Katsumata N. Alternativní medicína, Agaricus blazei, mohly vyvolat závažné jaterní dysfunkce u pacientů s rakovinou. Jpn J Clin Oncol 200; 36: 808-10.

Nakajima A, T Ishida, Koga M, et al. Účinek extraktu horkou vodou z Agaricus blazei Murill na buňky produkující protilátku u myší. Int Immunopharmacol 200; 2: 1205-1211.

Ohno N, Furukawa M, Miura NN, et al. Protinádorové beta glukan z kultivovaného ovoce těle Agaricus blazei. Biol Pharm Bull 200; 24: 820-8.

Ohno S, Y Sumiyoshi, Hashine K, et al. Fáze I klinické studie doplňku stravy, Agaricus blazei Murill, u pacientů s nádorovým onemocněním v remisi. Evid Based dodatek Alternativa Med 2011, doi 10.1155 / 2011/192381.

Shimizu S, Kitada H, Yokota H, et al. Aktivace alternativní cesty aktivace komplementu podle Agaricus blazei Murill. Phytomedicine 200; 9: 536-45.

Takaku T, Kimura Y, Okuda H. Izolace protinádorové sloučeniny z Agaricus blazei Murill a jeho mechanismem účinku. J Nutr 200; 131: 1409-1413.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese