Acyklovir a hydrokortizon Lokální aplikace

Terapeutické třída: Antivirová

Používá pro aciklovir a hydrokortizon

Farmakologická třída: Virová DNA polymeráza inhibitor

Chemická třída: guanosin analog nukleosidu

acyklovir a hydrokortizon je k dispozici pouze s lékařský předpis svého lékaře.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Pro aciklovir a hydrokortizon, doplňuje je třeba zvážit

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na aciklovir a hydrokortizon nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Vhodné studie nebyly provedeny na vztah věku na účinky acyklovir a kortikoidy lokální kombinací u dětí mladších než 6 let věku. Bezpečnost a účinnost nebyly stanoveny.

Přestože odpovídající studie o vztahu věku na účinky acyklovir a kortikoidy lokální kombinací nebyly provedeny v geriatrické populaci, byly žádné geriatrické specifické problémy byly zdokumentovány k dnešnímu dni.

Před použitím acyclovir a hydrokortizon

Nejsou k dispozici adekvátní studie u žen pro stanovení kojence riziko při používání tohoto léku během kojení. Zvážit potenciální přínosy proti možným rizikům, než začnete tento lék během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání acikloviru a hydrokortizonu. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Použijte acyklovir a hydrokortizon přesně podle pokynů svého lékaře ve prospěch Váš zdravotní stav, stejně jako je to možné. Nepoužívejte více o tom, nepoužívejte jej častěji, a nepoužívejte jej po delší dobu, než lékař nařídil.

acyklovir a hydrokortizon přichází s informačním vložkou pacienta. Čtěte a pečlivě dodržujte pokyny. Zeptejte se svého lékaře, pokud máte nějaké otázky.

acyklovir a hydrokortison je určen pouze pro opary na rtech a v okolí úst. Nechápejte to na očích, uvnitř úst nebo nosu, nebo v oblasti genitálií. V případě, že krém se dostat na tyto oblasti, jej opláchněte vodou hned.

Chcete-li pomoci uklidit herpes infekce, nadále používat acyklovir a hydrokortizon na plný úvazek léčby, i když vaše příznaky začnou uklidit po několika dnech. Nenechte si ujít žádnou dávku.

Použít

Dávka acycloviru a hydrokortizonu se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky acykloviru a hydrokortizon. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku acykloviru a hydrokortizonu, platí to co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Zeptejte se svého lékaře, jak byste měli zbavit se jakéhokoliv léku nechcete použít.

Je velmi důležité, aby lékař bude kontrolovat průběh po použití acyklovir a hydrokortizon, zda lék funguje správně.

Pokud se vaše příznaky nezlepší do 2 týdnů, nebo pokud se zhoršují, poraďte se se svým lékařem.

Správné použití acykloviru a hydrokortizonu

Nepoužívat kosmetiku nebo jiné výrobky pro péči o pleť (např make-up, slunce obrazovka, balzám na rty) na ošetřované oblasti.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Pouze Dostupnost Rx předpis

Těhotenství kategorie B Ne prokázáno riziko pro člověka

Opatření při použití acyclovir a hydrokortizon

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Schválení Historie Kalendář drog na FDA

Opary acyklovir, Valtrex, valacyclovir, Famvir, famciklovir, tetrakain aktuální, Denavir, benzokain aktuální, Zovirax krém Zovirax mast, Orabase, penciklovir aktuální, Xerese, benzylalkohol aktuální, benzo-Jel, Kaňk-a, Sitavig, Super Dent Aktuální anestetikum Gel

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině acyklovir / hydrokortison spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.

acyclovir a hydrokortizon Nežádoucí účinky

acyklovir / hydrokortison aktuální