Acetoxyl 10 Aktuální

Používá pro Acetoxyl 10

Terapeutické třída: proti akné Antibakteriální

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Některé z kůže produkty jsou k dispozici pouze s lékařský předpis svého lékaře.

Jakmile je přípravek byl schválen pro uvedení na trh pro určité využití, zkušenost může ukázat, že to je také užitečné pro jinými zdravotními problémy. I když tato použití nejsou zahrnuty v označování výrobků, benzoylperoxid aktuální se používá u některých pacientů s následujícími zdravotní stav

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Přestože odpovídající studie o vztahu věku k účinkům benzoylperoxidovým topické nebyly prováděny u dětí ve věku 12 let a starších, již žádné pediatrické specifické problémy byly zdokumentovány k dnešnímu dni.

Přestože odpovídající studie o vztahu věku k účinkům benzoylperoxidovým topické nebyly provedeny v geriatrické populaci, byly žádné geriatrické specifické problémy byly zdokumentovány k dnešnímu dni.

Před použitím Acetoxyl 10

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují benzoyl peroxid. Nemusí to být specifické pro Acetoxyl 10. Přečtěte si prosím opatrně.

Použijte tento lék přesně podle pokynů svého lékaře. Nepoužívejte více z nich, a nepoužívejte ji častěji, než je doporučeno na etiketě, pokud to není jinak svého lékaře. K tomu může dojít k podráždění pokožky.

Tento přípravek je určen pouze pro použití na kůži. Nepoužívejte tento přípravek nebo kolem očí nebo rtů, nebo uvnitř nosu, nebo na citlivé oblasti krku. Šířit lék pryč z těchto oblastí při aplikaci. Pokud se lék dostane do těchto oblastí, opláchněte vodou.

Tento lék se obvykle přichází s nasměrováním pacientů. Pozorně si přečtěte pokyny. Zeptejte se svého lékaře, pokud máte nějaké otázky.

Před použitím akné produkt OTC poprvé, naneste malé množství na jeden nebo dva malé postižených oblastech kůže po dobu 3 dnů. Nedojde-li k nepohodlí, postupujte podle pokynů na droze fakta etiketě výrobku.

Neaplikujte tento přípravek na windburned nebo spálení od sluníčka, kůži nebo na otevřené rány, pokud to není jinak svého lékaře.

Chcete-li používat krémy, gely, pleťová voda, nebo hůl

Chcete-li použít krém na holení

Chcete-li použít mycí kostky čistící mléko nebo mýdlo

Chcete-li použít masku obličeje

Po použití léku, umyjte si ruce k odstranění jakékoliv léky, které by mohly zůstat na nich.

By neměl umýt oblasti kůže ošetřené benzoyl peroxid po dobu alespoň 1 hodinu po aplikaci.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, platí to co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování.

Správné použití benzoylperoxidu

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Zeptejte se svého lékaře, jak byste měli zbavit se jakéhokoliv léku nechcete použít.

Během prvních 3 týdnů, které používáte benzoylperoxid, že vaše pokožka může být podrážděná. Také vaše akné může zdát ještě horší, než to bude lepší. Pokud je váš problém kůže nezlepší během 4 až 6 týdnů, poraďte se se svým lékařem.

Určité over-the-counter (OTC) akné výrobky mohou způsobit vzácné a život ohrožující alergické reakce. Poraďte se se svým lékařem ihned, pokud máte kopřivku, svědění, potíže s dýcháním, otoky očí, obličeje, rtů, nebo jazyka, svírání hrdla nebo pocit na omdlení při používání těchto produktů akné.

Nepoužívejte akné produkt OTC znovu, pokud jste vyvinuli vážnou alergickou reakci z něj.

Vyvarujte se použití jakýchkoli jiných lokálních lék na stejném místě do 1 hodiny před nebo po použití benzoyl peroxid. V opačném případě, benzoylperoxid nemusí fungovat správně.

Bezpečnostní opatření při používání Acetoxyl 10

Pokud váš lékař neurčí jinak, je zvláště důležité, aby se zabránilo používání těchto kosmetické výrobky na stejné oblasti jako benzoylperoxid

Použitím těchto výrobků spolu s benzoyl peroxid může způsobit mírnou až těžkou podráždění pokožky. Podráždění kůže, i když může dojít, někteří lékaři někdy umožňují benzoyl peroxidu pro použití s ​​tretinoinu k léčbě akné. Tretinoin obvykle se aplikuje v noci tak, aby nemělo způsobit potíže s jinými topickými přípravky, které by mohly použít v průběhu dne. Poraďte se se svým lékařem před použitím jakékoli jiné lokální léky s benzoylperoxidu.

Tento lék může odbarvovat vlasy nebo barevné tkaniny.

Poraďte se se svým lékařem kdykoliv vaše pokožka příliš suchá nebo podrážděná. Lékař vám pomohou vybrat ty správné kožní produkty pro vás snížit suchost a podráždění kůže.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Získat naléhavou pomoc okamžitě, pokud některý z následujících příznaků předávkování nastat

Acetoxyl 10 Nežádoucí účinky

Acetoxyl (benzoylperoxid místní)

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Akné doxycyklin, clindamycin aktuální, erythromycin aktuální, tetracyklin, minocyklin, Accutane, tretinoin aktuální, isotretinoin, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-cyklenu, dapson aktuální, Retin-A, Epiduo, adapalenu aktuální, Microgestin Fe 1/20, Vibramycin, Tazorac , Claravis, TriNessa, Differin, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině Acetoxyl spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.