Acerola C-500 ústní: Používá se objevily nežádoucí účinky, interakce, obrázky, varování a dávkování

Generický název (S): ASKORBOVÁ ACID

Kyselina askorbová (vitamin C) se používá k prevenci nebo léčbě nízkou hladinu vitamínu C u lidí, kteří nemají dostatek vitaminu ze své stravy. Většina lidí, kteří jedí normální stravu nepotřebují další kyselinu askorbovou. Nízké hladiny vitamínu C může mít za následek onemocnění zvané kurděje. Kurděje může způsobit příznaky, jako je vyrážka, svalová slabost, bolesti kloubů, únava, nebo ztrátou zubů.

Vitamin C hraje důležitou roli v těle. To je potřebné k udržení zdraví pokožky, chrupavek, zubů, kostí a cév. To je také používá k ochraně buněk vašeho těla před poškozením. To je známé jako antioxidant.

Jiná použití: Tato část obsahuje využití této drogy, které nejsou uvedeny ve schváleném profesionální označování léku, ale že může být předepsáno vám doporučili zdravotničtí pracovníci. Použijte tento lék na podmínku, která je uvedena v této části pouze tehdy, pokud to bylo tak předepsanou Váš lékař.

Tento vitamin může být také použita s dalšími vitamíny pro určitého stavu oka (makulární degenerace).

Take tento vitamín ústy s jídlem nebo bez něj, obvykle 1 až 2 krát denně. Řiďte se všemi pokyny na obalu výrobku, nebo se podle pokynů svého lékaře.

Pokud užíváte tobolky s prodlouženým uvolňováním, spolknout celé. Nedrťte nebo žvýkat tobolky s prodlouženým uvolňováním nebo tablety. V opačném případě může uvolnit všechny drogy najednou, čímž se zvyšuje riziko vedlejších účinků. Také není rozdělit tablety s prodlouženým uvolňováním, pokud mají rýhu a lékař nebo lékárník vám řekne, aby tak učinily. Spolkněte celou nebo rozdělit tabletu bez drcení nebo žvýkání. Take tento produkt s plnou sklenici vody (8 uncí / 240 mililitry), pokud Vám lékař neurčí jinak.

Pokud užíváte oplatky nebo žvýkacích tablet, žvýkat důkladně a pak spolknout. Pokud užíváte pastilky, umístěte pastilku v ústech a nechte ji pomalu rozpustit.

Pokud užíváte prášek, smíchejte ji důkladně ve správném množství kapaliny a dobře promícháme. Pít veškerá kapalina hned. Nepřipravují zásobu pro budoucí použití. Pokud používáte tekutá forma tohoto vitamínu, pečlivě odměření dávky pomocí speciálního měřicího zařízení / lžíci. Nepoužívejte lžíci domácnosti, protože se nemusí dostat správnou dávku.

Dávkování je založeno na Vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu.

tento vitamín používat pravidelně, aby měli co největší prospěch z něj. Pro lepší zapamatování si, vezměte si ji zároveň (y) každý den.

Pokud si myslíte, že můžete mít vážný zdravotní problém, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Průjem, může dojít k nevolnosti, zvracení, břišní křeče / bolest, nebo pálení žáhy. Pokud se kterýkoli z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, oznamte neprodleně svého lékaře nebo lékárníka.

Pokud lékař zaměřena použít tento vitamín, si uvědomit, že on nebo ona došla k závěru, že přínos pro Vás je vyšší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí, kteří používají tento vitamín nemusí mít vážné nežádoucí účinky.

Informujte svého lékaře ihned, pokud některý z těchto vzácných, ale velmi závažných nežádoucích účinků: bolestivé močení, růžová / krev v moči.

Velmi vážnou alergickou reakci na této drogy je vzácný. Nicméně, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud si všimnete příznaky závažné alergické reakce, včetně: vyrážka, svědění / otoky (zejména obličeje / pero / hrdlo), silná závrať, potíže s dýcháním.

Toto není úplný seznam možných nežádoucích účinků. Pokud si všimnete jiné efekty nejsou uvedeny výše, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

Ve Spojených státech –

Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky FDA v 1-800-FDA-1088 nebo v www.fda.gov/medwatch~~pobj.

V Kanadě – Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky Health Canada na 1-866-234-2345.

Před přijetím kyselinu askorbovou, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud máte nějaké alergie. Tento produkt může obsahovat pomocné látky (jako je arašídový / sója), které mohou způsobit alergické reakce nebo jiné problémy. Promluvte si se svým lékárníkem pro více informací.

Před použitím tohoto vitamínu, informujte svého lékaře nebo lékárníka vaši anamnézu, zejména: onemocnění ledvin (jako ledvinové kameny), určité nedostatkem enzymu (deficit G6PD).

Během těhotenství, bylo zjištěno, tento vitamín musí být při používání bezpečné v doporučených dávkách. Vyšší dávky by měl být používán během těhotenství pouze tehdy, pokud to nezbytně nutné. Vysvětlí rizika a přínosy se svým lékařem.

Tento vitamín přechází do mateřského mléka, a je považován za bezpečný během kojení -feeding při použití v doporučených dávkách. Poraďte se s lékařem o další informace.

Účinky některých léků může změnit, pokud užíváte jiné léky nebo bylinné produkty ve stejnou dobu. To může zvýšit riziko závažných nežádoucích účinků nebo může způsobit vaše léky nebude pracovat správně. Tyto lékové interakce jsou možné, ale ne vždy dochází. Váš lékař nebo lékárník může často zabránit nebo správu interakce se změnou, jak využít své léky nebo pod pečlivým dohledem.

Chcete-li pomoci lékař a lékárník vám tu nejlepší péči, ujistěte se, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání drogy a bylinné produkty) před zahájením léčby s tímto výrobkem. Při používání tohoto výrobku, ne spustit, zastavit nebo změnit dávkování jiných léků, které budete používat bez souhlasu svého lékaře.

Tento vitamín může zkreslovat některé laboratorní testy (včetně některých testech na obsah glukózy v moči), což může způsobit falešné výsledky testů. Ujistěte se, že laboratorní personál a všechny vaše lékaři, že jste používat tuto drogu.

Vede seznam všech produktů, které používáte. Sdílet seznam s lékařem a lékárníkem, jak snížit riziko vážných problémů při medikaci.

Je-li podezření na předávkování, kontaktujte toxikologické centrum nebo eventuelně i pohotovost hned. Američtí obyvatelé mohou volat na místní toxikologické středisko na 1-800-222-1222. Kanada obyvatelé mohou volat provinční toxikologické středisko.

Udržujte všechny pravidelné lékařské a laboratorní schůzky.

Tento výrobek není náhradou za správné diety. To je nejlepší si nechat vitamíny ze zdravých potravin. Kyselina askorbová se běžně vyskytují v citrusových plodů (například pomeranče), rajčata, růžičkovou kapustu, květák, brokolice, mezi ostatními. Obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo odborník na výživu pro více informací.

Pokud vynecháte dávku, vezměte si ji ihned, jakmile si vzpomenete. Pokud je v blízkosti v době podání další dávky, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v obvyklém dávkovacím režimu. Nezdvojujte následující dávku, abyste dohnat.

Různých značek tohoto vitaminu mají různé potřeby ukládání dat. Zkontrolujte produktový balíček pro návod, jak ukládat svou značku, nebo požádejte svého lékárníka. Udržet všechny léky mimo dosah dětí a domácích zvířat.

NEPROPLACHUJTE léky do záchodu nebo nalít jim do odpadu, pokud k tomu nedostanete pokyn. tento výrobek řádně zlikvidovat, když je vypršelo nebo nepotřebnost. nebo místní nakládání s odpady společnost pro více informací o tom, jak bezpečně zlikvidovat svůj výrobek.

Říjen 2015. Copyright (c) 2015

S ‘s lékárničkou, můžete zkontrolovat interakce s léky.