ACB

Používá pro ACB

Terapeutické třída: Diagnostic Agent, radiologické kontrastní látky

síran barnatý se užívá ústy nebo daný rektálně klystýru. V případě, užívaný ústy, to je jícen, žaludek, a / nebo tenkého střeva neprůhlednou na rentgenových paprsků tak, aby mohly být “fotografovaného”. Pokud je dána klystýr, tlustého střeva a / nebo tenkého střeva může být viděn a vyfotografována rentgeny.

Dávka síranu barnatého se bude lišit u různých pacientů a závisí na typu zkoušky. Síla suspenze a tablet se stanoví podle toho, kolik barium, které obsahují. Různé testy budou vyžadovat různé síly a množství suspenze (některé z nich mohou vyžadovat formu tablet), v závislosti na věku pacienta, kontrast potřebný, a x-ray zařízení používaná.

síran barnatý má být používán pouze nebo pod přímým dohledem lékaře.

Při rozhodování o použití diagnostického testu, veškerá rizika testu musí být zváženo proti dobře to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Také jiné věci mohou mít vliv na výsledky testu. Při tomto testu se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Ačkoli neexistuje žádné konkrétní informace o porovnání použití síranu barnatého u dětí s použití v jiných věkových skupinách, tato látka se neočekává, že by způsobit různé nežádoucí účinky, nebo problémy u dětí, než je tomu u dospělých.

Před použitím ACB

Tento kontrastní látka byla použita u starších lidí a nebylo prokázáno, že různé vedlejší účinky, nebo problémy v nich, než v mladších dospělých.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na použití tohoto diagnostického testu. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují síran barnatý. To nemusí být specifické pro ACB. Přečtěte si prosím opatrně.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Ujistěte se, že pít dostatek tekutin po zkoušce. V opačném případě, síran barnatý, může způsobit vážné zácpa.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Pouze Dostupnost Rx předpis

Těhotenství kategorie N Není klasifikován

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Schválení Historie Kalendář drog na FDA

Správné použití síran barnatý

Počítačová tomografie síran barnatý, Visipaque, iodixanol, iopromid, Volumen, Tagitol V, Esobar, READI-Cat, SilQ Vanilla, DaTSCAN, Ultravist, Entroease, Anatrast, HD 200 Plus HD 85, ioflupan I 123

Bezpečnostní opatření při používání ACB

ACB Nežádoucí účinky

síran barnatý