Acai Berry Hubnutí Reklamace: to funguje?

Acai (vyslovuje AH-povzdech-ee) bobule dělali titulky jako jeden z nejzdravějších potravin na planetě. Jsou to mělo být dobré pro hubnutí, anti-aging a další. Ale může acai opravdu pomůže zhubnout, jak on-line reklamy slib? zeptal strava a výživa odborníků pro pravdu o Acai a hubnutí.

Výzkumníci zjistili, Acai Berry má antioxidanty, které mohou chránit buňky před poškozením způsobeným škodlivými molekuly v těle s názvem “volné radikály”, a může případně pomoci proti nemocem, jako jsou srdeční choroby a rakoviny. Ale pokud jde o hubnutí, humbuk je před vědy, protože výzkum důkaz pro takové připojení chybí. Dokonce i Oprah Winfrey zveřejnil komentář k její webové stránky odloučí sebe s Acai produkty, které tvrdí, že podporují hubnutí.

“Acai je živiny bohatým zdrojem antioxidantů, podobně jako mnoho jiných druhů ovoce, ale není to nic magického plodu způsobit úbytek na váze,” říká David Grotto, RD, autor 101 Foods, která by mohla zachránit život.

Není každý jednotlivý potraviny, včetně super-zdravý Acai Berry, který může poskytnout řešení ke snížení hmotnosti. Chcete-li zhubnout, musíte ovládat kalorií a umožňuje dosáhnout zdravého životního stylu přístupem, který zahrnuje dostatek fyzické aktivity, výživné stravy, a přiměřený odpočinek.

Žádný jednotlivý “Acai berry dieta” existuje. Místo toho, najdete reklamy na produkty jako je “Acai Berry detox”, “Acai hořet”, “Acai čisté” a “acai bobule hraně,” slibný ztráta rychlá hmotnosti. Některé z reklamy slibují “450% větší úbytek na váze, než dieta a cvičení sama”, a tvrdí, můžete ztratit až 20 liber v jednom týdnu.

Podle některých webové stránky prodávají Acai produkty, acai je vlákno a obsah esenciálních mastných kyselin přispívat k jeho schopnosti “spalovat tuk efektivněji, zpracování potravin rychleji, snížit na chutě a zvýšení metabolismu.” Detox Acai produkty dále slibují “očistit” váš systém tuku a zbavit tělo “toxického nahromadění, který je vážení vám dolů.

Jak mohou dělat tyto nároky? Na rozdíl od léků, přes-the-counter doplňky stravy a potraviny nejsou přísně regulována, takže někteří výrobci mohou přes-sell zdravotní přínosy svých produktů.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …