Abscesované Tooth – Téma přehled

Orální zdraví Trends

Poškození zubu, neléčené dutiny (zubního kazu), nebo onemocnění dásní může způsobit váčky zub.

Je-li dutina není léčena, vnitřek zubu (tzv buničina) může nakazit. Bakterie se mohou šířit ze zubu na tkáň kolem ní, vytvoření abscesu.

Onemocnění dásní způsobuje dásní odtáhnout od zubů, takže kapsy. Pokud jídlo hromadí v jednom z těchto kapes, mohou bakterie růst a absces mohou tvořit. V průběhu doby absces může způsobit, že kosti v okolí zubu, aby se rozpustil.

Můžete mít

Postupem času jako infekce se šíří, kost v čelisti může začít rozpouštět. Když se to stane, může se cítit méně bolesti, ale nákaza bude stále tam. Pokud dojde ke ztrátě příliš mnoho kostí, bude váš zubní uvolnit a možná budou muset být odstraněny.

Pokud máte těžkou bolest zubů, otoky dásní nebo obličeje, nebo drenáže hnisu, volejte svého zubního lékaře ihned. Můžete mít váčky zub. Pokud není léčena, nákaza mohla rozšířit a stát nebezpečnou.

Zubní lékař bude ptát na vaše příznaky a podívejte se na otoky a jiné příznaky infekce v ústech. On nebo ona může klepnout na zub a aplikovat teplo nebo chlad k zubu.

Zubní lékař může také vzít dentálních rentgenech.

Abscesované zub potřebuje okamžitou léčbu. Zubní lékař může

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Pulzující bolest, zvláště když žvýkat; Červené, oteklé dásně; Špatný, slaná chuť v ústech; Otok v čelisti nebo tváře; Horečka; Červená, oteklé rána v ústech. To může mít krev nebo hnis prýštila z ní; Zub, že je velmi měkké nebo bolest na dotek.

Dejte si antibiotika zabíjejí bakterie způsobující infekci; Udělat díru v zubu pro vypuštění infekce a zmírnit bolest; Proveďte kořenového kanálku odstranit infikovaný vlákniny v zubu; Odstraňte zub. To může být, pokud nechcete kořenového kanálku potřeba, nebo pokud máte jedno a to nefunguje.

Dental Association, Healthy People 2010