Abnormální děložní krvácení-Léčba Přehled

Dámské zdravotní Trends

Je důležité, abyste svému lékaři vědět, pokud máte abnormální děložní krvácení. Existuje mnoho způsobů, jak pomoci léčit. Krvácení může být obvykle řízeny s léky na snížení krvácení a / nebo hormonální terapie buď zastavit nebo regulovat menstruační cyklus. Chirurgická léčba je vyhrazena pro krvácení, které nemohou být kontrolovány s lékařství nebo hormonální terapie.

Závažné děložní krvácení se obvykle léčí v mimořádných situacích s krátkým průběhu estrogenové terapie vysokými dávkami. Pokud tomu tak není účinný ve vzácných případech, dilation a kyretáž (D & C) může být provedeno vyčistit dělohu tkáně. V případě potřeby transfuze krve se používá k rychlému obnovení potřebný objem krve.

Pokud jste léčeni pro těžkou krvácení z dělohy, můžete vy a váš lékař pak zvolit léčbu, která je bezpečná v dlouhodobém horizontu.

Váš věk je příčinou svého stavu a případné budoucí plány na těhotenství bude mít dopad na možnostech léčby jsou k dispozici pro vás.

Pošli mi odkaz na stažení aplikace.

Pokud jste teenager, můžete očekávat, že vaše období, aby se stal pravidelnější, jak vaše tělo zraje. Můžete si vybrat počkat a uvidíme, jestli menstruace stále pravidelný. Pokud budete potřebovat lékařské ošetření, může lékař předepsat progestinu nebo antikoncepční pilulky regulovat cyklus; Pokud nejste pravidelně ovulaci, je těžké předvídat, jak dlouho vaše abnormální krvácení bude trvat, dokud neukončíte menstruaci zcela (menopauza). Pokud budete potřebovat lékařské ošetření, lékař Vám může předepsat hormonální terapie (například antikoncepční pilulky nebo hormonální nitroděložní tělísko) regulovat svůj cyklus. Máte-li žádnou budoucnost otěhotnět plány a mají závažné příznaky, můžete se rozhodnout pro chirurgickou léčbu odstranit dělohu (hysterektomie), nebo zničit děložní sliznice (endometria ablace); Pokud jste pravidelně ovulaci, abnormální krvácení, a plánují otěhotnět v budoucnu, poraďte se se svým lékařem o možnostech léčby. V závislosti na příčině svým krvácením, on nebo ona může doporučit procedury, jako je progestin nebo antikoncepční pilulky nebo hysteroscopy odstranit polypy nebo myomy. Pokud nemáte žádné budoucí těhotenské plány, můžete zvážit ablací endometria nebo hysterektomii, pokud jiná léčba nepomáhá.

Prosím, čekejte…