9 Potraviny, které vám pomohou ztratit

Chutné pokrmy, které vám pomohou dietu? Zní to příliš dobře, aby to byla pravda.

Není pochyb o tom: Hubnutí přijde na jednoduchý matematický. Musíte jíst méně kalorií, než spálíte.

Některé potraviny mohou pomoci vrhnout tělesnou hmotnost, “říká Heather Mangieri, RD, mluvčí Akademie medicína a intenzivní péče,” protože vám pomůže pocit sytosti déle a pomoci omezit chutě.

Někteří dokonce kopat váš metabolismus. Tak se tento seznam, když jdete do supermarketu

Tmavé čokolády, klobása, ořechy a vejce? Všichni jsou na seznamu. Je to o pocitu plný a spokojený.

Levná, plnění a univerzální, fazole jsou výborným zdrojem bílkovin. Fazole jsou také vysoký obsah vlákniny a pomalu stravitelné. To znamená, že pocit sytosti déle, což může zabránit jíst více.

Spuštění jídlo s šálkem polévky, a může to skončit jíst méně. Nezáleží na tom, v případě, že polévka je robustní nebo pureed, tak dlouho, jak je to vývar na bázi. Chcete-li zachovat polévku 100 až 150 kalorií porci. Takže přeskočit dollops smetany a másla.

Chcete si užít čokoládu mezi jídly? Vyberte si čtverec nebo dva tmavé nad mléčným verzi. V jedné studii milovníky čokolády, kteří dostali hořkou čokoládu jedli 15% méně pizzu o několik hodin později, než ti, kteří jedli, mléčnou čokoládu.

Můžete přidat více zeleniny do svého jídelníčku, nyní své “oklamat” potraviny, a snížit zpět na kalorií jste jedli, všichni ve stejnou dobu. Když výzkumníci Penn State přidal pyré květák a cuketu na mac a sýrem, lidé se zdálo, rád mísu stejně. Ale jedli 200 350 méně kalorií. Tyto zdravá zelenina z přidané low-CAL objem na chutné jídlo.

Snídaně bohatý na bílkoviny mohou pomoci odolat útokům občerstvení po celý den.

Ve studii skupiny obézních mladých žen, ti, kteří začali den s 35 g bílkovin – to je asi mnohem víc, než budete jíst – pocit, plnější hned. Ženy snědl 350 kalorií snídani, která zahrnovala vejce a maso uzeniny Patty. Účinek s vysokým obsahem bílkovin snídaně Zdálo se, že trvá až do večera, kdy ženy žvýkal méně mastných, sladké zboží, než žen, které měly obilovin k snídani.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …