7 z nejlepších Anti-Aging Foods pro vaši pokožku

Každý, kdo chce hladkou a zářivou pokožku. To, co jíte může přinést vám blíže k tomuto cíli. I když neexistuje žádná magická potraviny, které whisks vrásky pryč, základy jsou jednoduché. A šance, že je znáte nazpaměť

Připraveno k získáte informace o tom, co dát na svůj seznam potravin? Těchto sedm potraviny jsou skvělé místo pro start.

“Doporučuji komplexních sacharidů, jako je oves, protože jsou s nízkým glykemickým,” říká New York dermatolog Debra Jaliman, MD, autor kůže pravidel.

Pod pojmem “low-glykemický,” řekla rozumějí potraviny, které nejsou Spike hladinu cukru v krvi, jako rafinované chleba, rýže, těstoviny a plechovky. “High-glykemický potraviny je známo, že příčinou akné a vrásky,” říká Jaliman.

Oves mají také přirozený chemičky, která pomáhá předcházet poškození kožních buněk a zklidňuje podráždění pokožky.

Zkuste také: jiné celá zrna, jako jsou drcené pšenice, ječmen, hnědá rýže.

Ty jsou načteny s vodou, takže se hydratují vaši pokožku a vaše buňky, říká Zied. Jedna velká oranžová je vynikajícím zdrojem vitamínu C, který pomáhá, aby kolagen – a to v pořadí, pomáhá udržovat pokožku vláčnou.

Obecně platí, že zelenina a ovoce jsou skvělé pro vaši pokožku. Jdi za spoustou barev, takže máte celou řadu živin.

Zkuste také: růžový grep, rajčata, petržel.

Ty jsou naplněny zdravé typu tuků, mononenasycené tuky, které pomáhá vaše pokožka zůstane hydratovaná, říká Zied. Tentýž zdravý tuk může také pomoci absorbovat některé vitamíny a živiny, které vaše pleť potřebuje.

Zkuste nahradit s vysokým obsahem tuku salátové dresinky a majonézy s avokádem. “To vám dává velkou chuť a texturu, a nemusíte moc spokojeni,” říká Zied.

Zkuste také: olivový olej, vlašské ořechy, macadamia matice oleje.