7 tipů se uklidnit vaše suché, svědění kůže

Po čelí náročné šéfy, dopravy a další rozčilování, může většina lidí se dočkat, až se dostanu domů a odpočinout si. Nicméně, místo, kam dát si nohy nahoru a odpočívat mohou nést svůj vlastní druh nepříjemností: věci, které mohou způsobit suchou, svědění kůže.

Když přijde na domácí dráždidla kůže, jejichž seznam je prakticky nekonečný. To zahrnuje čisticí prostředky, podlahové leštidla, osvěžovače vzduchu a pracího prostředku, jen abychom jmenovali alespoň některé. Tyto produkty proužek kůže základní voda a oleje, což vede k suchu a podráždění. U některých lidí, suchá kůže může postupovat k více závažných kožních chorob, jako je ekzém nebo dermatitidu.

V každém čísle časopisu, žádáme naše odborníky odpovídat na otázky čtenářů o široké škále témat. V našem květnovém čísle 2010, jsme se obrátili na ‘s Péče o pleť Expert, Karyn Grossman, MD, aby se poradenství v oblasti nakládání s ty otravné malé hrboly, že tak mnozí z nás mají naše paže; Otázka: Mám spoustu malých hrboly na mých pažích – nemám rád jít bez rukávů. Co jsou? Mohu se jich zbavit; A. Ty malé hrboly jsou způsobeny keratóza pilaris, společný stav pokožky …

Pro boj s dráždivé pro domácnost a vyrobit si domácí prostředí více uklidňující na kůži, zkuste tyto praktické tipy

Možná jste slyšeli, že pokud chcete, aby váš věk v tajnosti, měli byste se starat o své ruce. To znamená, že je chrání před nepříznivými vlivy domácích čisticích a pracích prostředků na nádobí, které jsou prokazatelně kožní dráždivé.

Chcete-li zachovat svou suchou pokožku jemnou a vláčnou, zakrýt non-latexové gumové rukavice, když je čas, aby drhnout. Nebo ještě lépe, vytvořit izolační vrstvu ochrany: Noste pár gumových rukavic převyšovat vrstvu tenkých, měkkých ty bavlněné, než se dotknete kbelík nebo houbičkou.

Jednou z příčin suché a svědění kůže není ve vaší domácnosti, ale číhá přímo před hotelem v bazénu: chlór. Nejlepší suché ošetření pleti, pokud jde o chlor-zpustošené kůži? Neobsahuje žádné chemické látky ve vodě.

Jakmile se vy nebo vaše děti vystoupit z bazénu, vedoucí dovnitř, opláchněte vodou a mýdlem. Pak následují až s hydratační glycerin, který uvádí jako první složku. Glycerin pomůže vaší pleti držet vlhkost účinněji předcházet budoucí sucho.

Pokud máte suchou pleť, již víte, že váš věk, životní prostředí, a dokonce i ročním období může vybírat svou daň na kůži. Ale věděli jste, že ryby a lněný olej, který obsahuje EFA – esenciální mastné kyseliny – může pomoci udržet vaši pokožku hydratovanou tím, že chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí? Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče o přidávání ryby a lněný olej, které pomohou udržet vaši pokožku hydratovanou.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima