7 tipů k jídlu při práci

Ellen Spencer to přiznává: Je to psací stůl večeře.

I jíst oběd u svého stolu třikrát nebo čtyřikrát týdně, “říká Spencer, výkonná asistentka v Bostonu.” Rád bych jíst pryč od mého stolu s kamarády častěji, nebo jen dostat pryč od mého stolu na chvíli , ale obvykle je to prostě příliš zaneprázdněn.

Znít jako někdo víte? Asi 70% z mnoha lidí na světě jíst u svého stolu několikrát týdně, podle Asociace dietetické a ConAgra Foods Foundation.

Špatnou zprávou je, že to může vést nejen ke špatným rozhodnutí z výživového hlediska, ale bezpečnost potravin, problémy stejně.

Stůl nebyl navržen tak, aby jíst místo, “říká Rick Hall, RD, MS, členem fakulty na Arizona State University ve Phoenixu.” Takže trávit polední pauzu v přední části počítače s sebou přináší řadu otázek.

Takže jaké jsou hladové a přepracovaný dělat? Přečtěte si pár stolní stravovacích tipů od odborníků. Ale nejdřív, zde jsou některé důvody, proč jíst při práci.

Jednou z největších nevýhod jíst u stolu je, že nejste zaměřena na jídlo. Namísto toho, že jste odesílání e-mailů, telefonování, šoupání papír – perfektní recept na přejídání.

Jíst u stolu podporuje bezduché jedení a přejídání, “říká Susan Moores, RD, mluvčí Asociace dietetická.” Vy jste s největší pravděpodobností multitasking a ne dávat pozor na množství potravin, které jíte.

Obědval u svého stolu také znamená, že místo toho sedí v přední části počítače osm hodin denně, jste to pro devět.

Jíst u stolu vás také zabraňuje vniknutí nahoru a ven z vaší kanceláře, “říká Moores.” Musíte se dostat čerpání srdce a krev teče znovu a oběd je důležitý čas to udělat. Pokud sedíte u svého stolu jíst, ztratíte tuto příležitost.

Jako by to nestačilo, stolování u svého stolu může vytvořit den pole pro bakterie.

“Pokud se vám volal pryč od vašeho pracovního stolu, a pak budete muset odložit jíst za hodinu nebo dvě, a pak si vybrat si oběd během dne, musíte být znepokojeni teplotu vašeho jídla a bezpečnost potravin, “říká Moores.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky