5 Easy Holiday Přílohy

Na spuštění této sezoně? Ušetřit čas v kuchyni s některými zábavné, slavnostní a rychlých příloh na kole z vašeho stolu.

2 šálky růžičková kapusta, nakrájíme polovinou; 1 středně květák, nakrájíme na bite-size kusu; 6 střední mrkve, nakrájené na mince Siz; 1 pinta cherry rajčata, Whol; 1 1/2 lžíce extra panenského olivového oi; 1 lžička oregan; Sůl a čerstvě mletý černý pepř podle chuti

Výživu Layne Lieberman, RD, má nějaké nápady.

“Spíše než zotročení přes rozpálených kamnech, zvolte jednoduché, sezónní a zdravé recepty. Používat klávesové zkratky, když se šetří čas i peníze. A doktor up upravené potraviny, když je to stojí za to, “říká Lieberman, který je autorem knihy Beyond středomořské stravy.

Zde jsou její oblíbené prázdninové strany Převzato z knihy, které dělají přesně to. Jsou vyrobeny z celých zrn a sezónní zeleniny, takže vaši hosté budou opustit stůl cítil spokojený, nenadívané.

Předehřejte troubu na 400 stupňů. Rozprostřené zeleninu ve velkém pekáči a promícháme s 1 lžící olivového oleje. Dochutíme oreganem, solí a pepřem. Pečeme 40 minut. Před podáváním pokapeme 1/2 lžíce kvalitní extra panenský olivový olej a nastavit sůl a pepř.

slouží 6

Nutriční hodnoty v jedné porci

Kalorie: 101

Tuky: 3,9 g

sacharidy 15,7 g

protein 3,9 g

Proč budete milovat. “Dostanete lahodnou chuť, karamelizovanou před vysokým horkem,” říká Lieberman. Pražení také chrání živiny, jako je vitamin A, vitamin C, vitamin K, draslíku a kyseliny listové.

Ať je to jednodušší. Koupit zmrazené vegetariáni. Rozmrazit přes noc v lednici a kmen přebytečnou vodu. Tím se zkrátí dobu vaření na 25-30 minut.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky