3 Day Vaginální vaginální: Používá se objevily nežádoucí účinky, interakce, obrázky, varování a dávkování

Generický název (S): mikonazol NITRATE

Tento lék se používá k léčbě vaginálních kvasinkových infekcí. Mikonazol snižuje vaginální pálení, svědění a výtok, který může nastat s touto podmínkou. Tento lék je azol proti plísním. Působí tak, že zastavení růstu kvasinek (houby), která způsobuje infekci. Vaginální produkt je dodáván ve 2 formách (vaginální krém nebo tablety). Některé produkty také přijít s pleťový krém, které mají být použity na oblast kolem vnějšku vagíny.

Před použitím tohoto léku pro vlastní léčbu, pokud je to vaše první vaginální infekce zeptejte se svého lékaře. Tento lék funguje pouze pro vaginální plísňové infekce. Může se jednat o jiný typ infekce (například bakteriální) a které mohou potřebovat jiný lék.

Máte-li horečka, zimnice, chřipku-jako symptomy, žaludeční / bolesti břicha, nebo špatný-vonící poševní výtok, nepoužívejte tento lék. Kontaktujte svého lékaře ihned, protože ty mohou být příznaky vážnější infekce.

Pokud používáte over-the-counter produkt samoléčby, přečtěte si všechny pokyny na obalu výrobku před použitím tohoto léku. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na svého lékárníka. Pokud lékař předepsal tento lék, použít ji jako režie.

Přečíst příbalovou informaci k dispozici v lékárně. Máte-li jakékoli dotazy poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Tento produkt je určen pouze pro vaginální použití. Před a po použití si umyjte ruce. Vyhnout se kontaktu tohoto přípravku s očima. Pokud se dostane do očí, umyjte si je hned velkým množstvím vody. Zavolejte svého lékaře, pokud podráždění očí.

Dávkování je založeno na Vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu. Použijte léky obvykle jednou denně před spaním po dobu 1 až 7 nocí v závislosti na použitém produktu, nebo podle pokynů svého lékaře. Pokud používáte tablet jediné dávce, může být použit během dne nebo před spaním.

Při použití vaginální krém, postupujte podle pokynů balíček o tom, jak naplnit / použít aplikátor s krémem. Lehněte si na záda s kolena směrem k hrudníku. Vložte jeden aplikátor plněné krémem do pochvy tak daleko, jak to bude pohodlně jít. Pomalu stiskněte píst aplikátoru ve aplikovat krém. Ujistěte se, že vložit správný krém pro použití uvnitř pochvy, ne pleťový krém pro použití na vnější oblasti genitálií (vulvy).

Pokud používáte vaginální tabletu, můžete použít buď aplikátorem nebo prstem vložit tabletu. Rozbalit tabletu před použitím. Postupujte podle pokynů balíček o tom, jak k vyplnění aplikátoru s vaginální tablety. Lehněte si na záda s kolena směrem k hrudníku. Vložení tablety nebo aplikátor do pochvy tak daleko, jak to bude pohodlně jít. Pomalu stiskněte píst aplikátoru, aby se uvolnil tabletu.

Máte-li svědění / pálení kolem ven z pochvy (vulvy), aplikujte pleťový krém, aby tuto oblast obvykle dvakrát denně po dobu nejvýše 7 dnů. Pokud používáte produkt pouze s vaginální krém můžete použít malé množství vaginální krém do této oblasti.

Nadále používat tento lék každý den za celý předepsaném čase, i když příznaky vymizí po několika dnech nebo pokud vaše menstruačního cyklu. Zastavení lék příliš brzy může umožnit kvasinková infekce vrátit.

Nepoužívejte tampony, střiky, spermicidy nebo jiných vaginálních produkty při používání tohoto léku. Unscented hygienické ubrousky mohou být použity pro menstruace nebo k ochraně vašeho oblečení z úniku léků.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav nezlepší po 3 dnech nebo trvá déle než 7 dní. Informujte svého lékaře, pokud Vaše infekce se vrátí do 2 měsíců. Možná budete potřebovat jiný nebo další léky k léčbě Váš zdravotní stav.

Viz kapitola také používá.

Bolesti hlavy, může dojít k vaginální / pálení močové trubice / svědění / bolest, nebo nižší břišní křeče. Pokud se kterýkoli z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, ihned informovat svého lékaře nebo lékárníka.

Pokud lékař zaměřena používat tento lék, si uvědomit, že on nebo ona došla k závěru, že přínos pro Vás je vyšší než riziko nežádoucích účinků. Mnoho lidí, kteří používají tento lék nemusí mít vážné nežádoucí účinky.

Velmi vážnou alergickou reakci na této drogy je nepravděpodobné, ale ihned vyhledali lékařskou pomoc, pokud k ní dojde. Příznaky závažné alergické reakce mohou zahrnovat: vyrážku, svědění / otok (zejména obličeje / pero / hrdlo), závažné závratě, potíže s dýcháním.

Toto není úplný seznam možných nežádoucích účinků. Pokud si všimnete jiné efekty nejsou uvedeny výše, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

Ve Spojených státech –

Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky FDA v 1-800-FDA-1088 nebo v www.fda.gov/medwatch~~pobj.

V Kanadě – Zavolejte svého lékaře o lékařskou radu o nežádoucích účincích. Můžete hlásit nežádoucí účinky Health Canada na 1-866-234-2345.

Viz kapitola také používá.

Před použitím tento lék, informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud jste alergičtí na I; nebo jiných azolových antimykotik (např terconazol, flukonazol,., nebo pokud máte nějaké jiné alergie Tento výrobek může obsahovat pomocné látky, které mohou způsobit alergické reakce či jiné problémy, poraďte se se svým lékárníkem pro více informací..

Pokud máte některý z následujících zdravotních problémů, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem před použitím tohoto léku: cukrovku, imunitní problémy systému (například HIV -AIDS), časté vaginální kvasinková infekce (více než 3 do 6 měsíců nebo 4 na 1 rok) ,

Před tím, než chirurgický zákrok, informujte svého lékaře nebo zubaře, o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání drog, a bylinných produktů).

Zeptejte se svého lékaře, zda můžete mít pohlavní styk při používání tohoto výrobku. Tento produkt může oslabit pryžových výrobků (například latexové kondomy, membrány, krční čepice) a vést k selhání. To může vést k těhotenství. Z tohoto důvodu, nepoužívejte tyto produkty během léčby tohoto léku a po dobu 3 dnů po léčbě je u konce. Poraďte se s lékařem o jiné formy ochrany bariérové ​​/ antikoncepce (například polyuretanových kondomů), během této doby.

Nepoužívejte tento lék pro self-léčby, pokud jste těhotná. Během těhotenství, že tento lék by měl být použit pouze tehdy, pokud to není nezbytně nutné. Pokud jste těhotná, postupujte podle pokynů svého lékaře o tom, jak používat aplikátor vložit tento lék. Vysvětlí rizika a přínosy se svým lékařem.

Není známo, zda tento lék přechází do mateřského mléka. Před prsu -feeding Poraďte se s lékařem.

Účinky některých léků může změnit, pokud užíváte jiné léky nebo bylinné produkty ve stejnou dobu. To může zvýšit riziko závažných nežádoucích účinků nebo může způsobit vaše léky nebude pracovat správně. Tyto lékové interakce jsou možné, ale ne vždy dochází. Váš lékař nebo lékárník může často zabránit nebo správu interakce se změnou, jak využít své léky nebo pod pečlivým dohledem.

Chcete-li pomoci lékař a lékárník vám tu nejlepší péči, ujistěte se, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání drogy a bylinné produkty) před zahájením léčby s tímto výrobkem. Při používání tohoto výrobku, ne spustit, zastavit nebo změnit dávkování jiných léků, které budete používat bez souhlasu svého lékaře.

Některé produkty, které mohou komunikovat s touto drogou patří: warfarin.

Některé produkty, které mohou zvýšit riziko vzniku vaginálních kvasinkových infekcí zahrnují antibiotika, kortikosteroidy (jako je prednison) a léky, které potlačují imunitní systém (například cyklosporin, metotrexát).

Tento dokument neobsahuje všechny možné lékové interakce. Vede seznam všech produktů, které používáte. Sdílet tento seznam se svým lékařem nebo lékárníkem, zmírnit riziko vážných problémů při medikaci.

Tento přípravek může být škodlivý při požití. V případě požití nebo předávkování je podezřelý, obraťte se na toxikologické centrum nebo eventuelně i pohotovost hned. Američtí obyvatelé mohou volat na místní toxikologické středisko na 1-800-222-1222. Kanada obyvatelé mohou volat provinční toxikologické středisko.

Nesdílejí tento lék s ostatními.

Chcete-li zabránit vaginálních kvasinkových infekcí, vysušte oblast genitálií důkladně po sprchování, koupání, nebo plavání. Nenoste těsné džíny, nylon spodní prádlo, punčochy, mokré plavky, nebo vlhký / zpocené cvičební oblečení pro dlouhou dobu. Nosit bavlněné spodní prádlo, a změnit své spodní prádlo denně.

Pokud váš sexuální partner prožívá příznaky, měli by se obrátit na svého lékaře ihned.

Pokud vynecháte dávku, použijte ji, jakmile si vzpomenete. Pokud je v blízkosti v době podání další dávky, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v obvyklém dávkovacím režimu. Nezdvojujte následující dávku, abyste dohnat.

Skladujte při pokojové teplotě mezi 59-86 stupňů F (15-30 ° C), chráněny před světlem a vlhkostí. Neukládejte v koupelně. Udržet všechny léky mimo dosah dětí a domácích zvířat.

NEPROPLACHUJTE léky do záchodu nebo nalít jim do odpadu, pokud k tomu nedostanete pokyn. tento výrobek řádně zlikvidovat, když je vypršelo nebo nepotřebnost. nebo místní nakládání s odpady společnost pro více informací o tom, jak bezpečně zlikvidovat svůj výrobek.

Říjen 2015. Copyright (c) 2015

S ‘s lékárničkou, můžete zkontrolovat interakce s léky.