2. trimestr: 2. prenatální Návštěva

Dnes budete mít možnost vidět své malé děti! Budete mít ultrazvuk, aby Váš lékař může zkontrolovat prsty své děti ‘, prsty, a orgány, a zda jsou roste zdravým tempem. Můžete dokonce zjistit pohlaví své děti ‘při této návštěvě.

Lékař nebo ultrazvuk technik bude pečlivě zkoumat své děti pomocí ultrazvuku, počítání prsty na rukou a nohou, přičemž měření orgánů, a snaží se určit pohlaví své děti. To může nějakou dobu trvat, takže budete mít dlouhý pohled na vaše nejmenší. Přivést svého manžela nebo partnera spolu, protože to může být vaše nejlepší šanci vidět své děti před tím, než se narodí. Ujistěte se, informujte svého lékaře nebo technikovi předem, pokud nechcete vědět pohlaví své děti “- jinak, on nebo ona může to oznámit nahlas! Ujistěte se, že žádat o obrázky nebo obrázky dokonce disk obsahující.

Pokud čekáte dvojčata, které sdílejí placentu, bude Váš lékař kontrolovat, že děti nemají TTS. Lékař vás požádá, aby další schůzku ke kontrole to opět na 22 týdnů. Pokud vaše děti nejsou sdílet placentu nemusí potřebovat ultrazvuk každé dva týdny, ale budete pravděpodobně potřebovat více ultrazvukové vyšetření během těhotenství ke kontrole na růst svých dětí.

Během této návštěvy, lékař vám může ptát, zda

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Máte pocit, drobné vlaje nebo kopy ze svých dvojčat. Pokud ano, lékař může mít udržovat si přehled o těchto pohybů, takže se můžete naučit všeobecnou úroveň aktivity svého dvojčete.

Uvažujete o kojení. Lékař vám vysvětlí mnoho zdravotních výhod kojení pro vás a vaše děti. I přesto, že máte dvojčata, můžete stále kojit – to prostě trvá trochu práce navíc a trpělivost. Lékař vás může odkázat na laktačního konzultanta se dozvědět více o kojení.

Stejně jako u ostatních událostí, lékař

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?