10 způsobů, jak spálit kalorie dovolené

Sage másla podlitý krocana. Lískový ořech pralinky a čokoládový dort kus. Bílá čedar a červená paprika sušenky.

Vypadá to, jako právě čte jména vašeho oblíbeného rekreačního jízdného způsobí liber, aby se dospělo jako nevítané dárky?

I s těmi nejlepšími úmysly, svátky způsobit mnoho z nás jedí příliš mnoho, nebo vynechat několik příliš mnoho tréninku.

A tak se obrátil na zdraví a fitness profesionálové na dovolenou pomoc. Tito odborníci nám poskytl některé ze svých jednoduchých tipů na to, jak – mezi zdvihem, večírky, vaření a společnost – můžeme spálit některé z těchto slavnostních kalorií.

Scénář: slavnostní výměna cookie v kanceláři způsobí, že budete si ujít jógy, dnes v noci přichází společnosti, a dům je nepořádek.

Štastlivče! “Práce v domácnosti je nejlepší způsob, aby se vešly do tréninku, aniž by to věděli,” říká Shannon Griffiths, skupina fitness ředitel pro Lakeshore atletického klubu v Boulder, Colo. Kartáčování, zametání, vysávání … všichni spálit kalorie.

Dokonce i vaření požáry až do kalorií pece, říká Griffiths, zvláště pokud jste pohybující se po kuchyni. Takže dát na energický hudbu a boogie dolů, zatímco budete péct.

Rád používám nakupování jako cvičení taky, “říká Griffiths, který tvrdí, že to nejlepší, co o tom jít do obchoďáku je vše v chůzi.” To se promítá do spalování kalorií.

Chcete-li maximalizovat co pálí, Griffith doporučuje nést své vlastní zájezdy, pak vykládání je po každé zastávce.

“Pokud se chystáte koupit něco na 10 různých obchodů, jít ven do auta mezi každém obchodě,” říká Griffiths.

Povzbudit sebe, aby se tyto rozmanité výlety na parkovišti nebo přijmout obchoďáku po schodech místo výtahu, Griffiths doporučuje nosit krokoměr.

Krokoměr vám skutečně povzbuzuje k … jít dál, “říká.” Musíš jít na nákupy, takže můžete také získat cvičení, jak to děláte!

Udržujte své tempo svižné a můžete spálit 250-300 kalorií za hodinu.

Když sněží, je čas, aby zachumlat a nyní volný vstup do posilovny venku.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …